Türk Telekom altyapı başvuru süreci nasıl ilerler?

Şu anki internet altyapısının böyle olmasının sebebi de 100 yıllık teknoloji olan ADSL'e şükreden senin gibilerdir, şükürcü anlayışınızı kendinize saklayın. Tipe bak ya gerek yok diyor fibere. Gelde delirme.

Troll yapmıyorum. Aynı dönemden geçtim, aynı şeyleri bana da söylediler. 2 yıl oldu söyleyeli, herhangi bir değişim yok.
Peki sen nerede oturuyorsun?

İzmir torbalı.

Ben İstanbul Sultanbeyli'de oturuyorum bence arada fark vardır ya. Türk Telekom burada zaten çalışma yapmak zorunda çünkü altyapı aşırı eski ve çok kısıtlı sayıda port var. Hatta geçenlerde başka bir sokağın başında yeni bir saha dolabı gördüm.

Ben İstanbul Sultanbeyli'de oturuyorum bence arada fark vardır ya. Türk Telekom burada zaten çalışma yapmak zorunda çünkü altyapı aşırı eski ve çok kısıtlı sayıda port var. Hatta geçenlerde başka bir sokağın başında yeni bir saha dolabı gördüm.
Umarım istediğiniz duruma getirirler.

Ben İstanbul sultanbeyli'de oturuyorum bence arada fark vardır ya. Türk Telekom burada zaten çalışma yapmak zorunda çünkü altyapı aşırı eski ve çok kısıtlı sayıda port var. Hatta geçenlerde başka bir sokağın başında yeni bir saha dolabı gördüm.

Bende İstanbul küçükçekmece'de oturuyorum yeni taşındık boş port yokmuş 1 yıl önce falan taşındık 1 yıl boyunca altyapı çalışmaları devam ediyor dediler sonra işlem iptal edilmiş dediler tekrardan en baştan başvuru yaptık 3 aydır falan bekliyoruz hala.

Dostum bende İstanbul/Eyüpsultan'da oturuyorum. 1 sene önce falan Twitter'dan Yusuf kıraç'a yazdım. Kablolar falan çekildi kutu takıldı kazım yapıldı ama şu an altyapı kontrol sitesinden adresimi sorguladığımda hiçbir sonuç alamamaktayım. Bildiğiniz ve yapmam gereken bir öneriniz var mı acaba? Bir yardımcı olun bana.

Dostum bende İstanbul/Eyüpsultan'da oturuyorum. 1 sene önce falan Twitter'dan Yusuf kıraç'a yazdım. Kablolar falan çekildi kutu takıldı kazım yapıldı ama şu an altyapı kontrol sitesinden adresimi sorguladığımda hiçbir sonuç alamamaktayım. Bildiğiniz ve yapmam gereken bir öneriniz var mı acaba? Bir yardımcı olun bana.
Senin işin kolay hocam. Türk Telekom Müdürlüğü'ne gidip bu durumunu belirt muhtemelen yardımcı olurlar.

Geri
Yukarı