Türk Telekom altyapısı için ISS önerisi

Daha fazla  
Arkadaşlar ben ev interneti almayı düşünüyorum da alt yapım Türk Telekom alt yapısı ve 100 Mbps destekliyor. Hangi internet firmasını seçmeliyim acaba yardımcı olabilir misiniz?

Arkadaşlar ben ev interneti almayı düşünüyorum da altyapım Türk Telekom altyapısı ve 100 Mbps destekliyor. Hangi internet firmasını seçmeliyim acaba yardımcı olabilir misiniz?

Türk Telekom o bölgede müşteri hizmetleri ilgili ise, absürt sorunlar başına gelmediyse TT öneririm. Onun haricinde TurkNet.

Millenicom iyiydi de zam geldi ben de gıbıra geçmeyi düşünüyorum nasıl birşey bilmiyorum ama tarifeleri uygun.

Arkadaşlar ben ev interneti almayı düşünüyorum da altyapım Türk Telekom altyapısı ve 100 Mbps destekliyor. Hangi internet firmasını seçmeliyim acaba yardımcı olabilir misiniz?

Hocam bende Milleni Türk Telekom Netspeed TurkNet kullandım kesinlikle önermem. Aktif Milleni ve TT abonesiyim senelerdir. Haziran ortası www.fixnet.com.tr/evinterneti 200Mbps tarifesine geçeceğim.
e-Devlet ile geçiş imkanı(yasal, hızlı, e-Devlet güvenceli)
Discord topluluğu mevcut.
Looking glass sayfası var: lg.fixnet.com.tr
Fiberde sanırım kurulum ücreti yok. ADSL-VDSL'de sanırım kurulum ücreti 300TL olması lazım. Fakat sanırım 3 ay Taksit'e bölüyorlar sanırım. Bir FixNet müşteri hizmetlerine danışın derim. Daha doğru olur. Nasipse bende geçeceğim. Arkadaş 1 yıldır abone menmunmuş. Aynı zamanda pingleride cok iyi bence.

Millenicom iyiydi de zam geldi ben de gıbıra geçmeyi düşünüyorum nasıl bir şey bilmiyorum ama tarifeleri uygun.

Bende Milleni kullanıyorum FixNet geçem.

Geri
Yukarı