Türk Telekom altyapısı kullanan ISS önerisi

Nieagerams

Hectopat
Daha fazla  
Binamıza yakınlarda altyapı geldi. 100 Mbps fiber desteği var sanırım. Aklımda Millenicom var, 100 Mbps 125 TL görünüyor diğer ISS'lere oranla daha uygun gibi. TurkNet de olabilir ama müşteri hizmetlerinin olmaması can sıkıcı. Taahhütlü yapmayı düşünüyorum çünkü her sene zam geliyor zamdan etkilenmek istemiyorum açıkçası.

Bu arada hangi aydan itibaren paketlere zam gelir bilginiz var mı?

Müşteri hizmetlerinin olmaması neden can sıkıcı ben anlamıyorum. TTnet'ten ayrılırken doğru kişiye bağlanmak için 30 dakika ayırdım, aradığın zaman anında doğru kişiye ulaşabiliyor musun ki sanki? Seni yarım saat farklı farklı kuyruklarda yok 3'ü tuşla, yok 5'i tuşla onu yap bunu yap diye labirente sokuyorlar üstüne en son canlı bağlanıyorsun yanlış yer diyor.
Türknet'in müşteri temsilcisi olmaması problem yaşadığın zaman danışacağın kimsenin olmadığı anlamına gelmiyor, yazıyorsun sitelerinden veya mobil uygulamadan 2 saat içinde sana ulaşıp çözüm sunuyorlar. Bu çok daha pratik bir yöntem bence.

Zamlar haziranda geldiğine göre, yakın sürede zam olmaz bence. Türknet için konuşursak da gelecek yılın hazirana kadar diyebiliriz sanırım.

Binamıza yakınlarda altyapı geldi. 100 Mbps fiber desteği var sanırım. Aklımda Millenicom var, 100 Mbps 125 TL görünüyor diğer ISS'lere oranla daha uygun gibi. TurkNet de olabilir ama müşteri hizmetlerinin olmaması can sıkıcı. Taahhütlü yapmayı düşünüyorum çünkü her sene zam geliyor zamdan etkilenmek istemiyorum açıkçası.

Bu arada hangi aydan itibaren paketlere zam gelir bilginiz var mı?

Eve kadar fiber var ise ISS fark etmez hangisi ucuz ise oradan alın.
TurkNet'te taahhüt yok ama müşteri hizmetleri sanıldığının aksine var bilginiz olsun.

Müşteri hizmetlerinin olmaması neden can sıkıcı ben anlamıyorum. TTNET'ten ayrılırken doğru kişiye bağlanmak için 30 dakika ayırdım, aradığın zaman anında doğru kişiye ulaşabiliyor musun ki sanki? Seni yarım saat farklı farklı kuyruklarda yok 3'ü tuşla, yok 5'i tuşla onu yap bunu yap diye labirente sokuyorlar üstüne en son canlı bağlanıyorsun yanlış yer diyor.
TurkNet'in müşteri temsilcisi olmaması problem yaşadığın zaman danışacağın kimsenin olmadığı anlamına gelmiyor, yazıyorsun sitelerinden 2 saat içinde sana ulaşıp çözüm sunuyorlar. Bu çok daha pratik bir yöntem bence.

Zamlar Haziran'da geldiğine göre, yakın sürede zam olmaz bence. TurkNet için konuşursak da gelecek yılın hazirana kadar diyebiliriz sanırım.

Bizim milletimiz bir şeyler okumayı sevmez.
Bu yüzden bir sorunları olduğu zaman sözlü olarak yardım almayı veya sözlü olarak talep etmeyi isterler.

Aradığın zaman muhatap istiyorsan Netspeed öneririm.

Müşteri hizmetlerinin olmaması neden can sıkıcı ben anlamıyorum. TTnet'ten ayrılırken doğru kişiye bağlanmak için 30 dakika ayırdım, aradığın zaman anında doğru kişiye ulaşabiliyor musun ki sanki? Seni yarım saat farklı farklı kuyruklarda yok 3'ü tuşla, yok 5'i tuşla onu yap bunu yap diye labirente sokuyorlar üstüne en son canlı bağlanıyorsun yanlış yer diyor.
Türknet'in müşteri temsilcisi olmaması problem yaşadığın zaman danışacağın kimsenin olmadığı anlamına gelmiyor, yazıyorsun sitelerinden veya mobil uygulamadan 2 saat içinde sana ulaşıp çözüm sunuyorlar. Bu çok daha pratik bir yöntem bence.

Zamlar haziranda geldiğine göre, yakın sürede zam olmaz bence. Türknet için konuşursak da gelecek yılın hazirana kadar diyebiliriz sanırım.
İnsanların telefonla aradığında karşısında bir muhattap bulmak istemesi gayet normal bir şey. TTnet falan bilmiyorum ama ben eski evimde Kablonet kullanıyordum o kadar uzun süren bir bekleme süresi yoktu.
Bence dediğiniz yöntem pratik değil. Kimse beklemek istemez.
Her ISS'e mi geldi hocam zam yoksa Turknet için mi böyle?
Eve kadar fiber var ise ISS fark etmez hangisi ucuz ise oradan alın.
TurkNet'te taahhüt yok ama müşteri hizmetleri sanıldığının aksine var bilginiz olsun.
Eve kadar fiber nedir bilmiyorum hocam, nasıl öğrenebilirim? Müşteri hizmetleri olmak zorunda zaten ama demek istediğim şey telefonla arayıp direkt konuşamıyoruz birisi ile.
TurkNet müşteri hizmetleri nasıl yok? Burada bile var destekleri.
Yukarıda cevabını verdim. Burada bile var demişsiniz telefonla aramak gibi direkt ulaşabilir misiniz buradan mesela?
Bizim milletimiz bir şeyler okumayı sevmez.
Bu yüzden bir sorunları olduğu zaman sözlü olarak yardım almayı veya sözlü olarak talep etmeyi isterler.
Yukarıda cevabını verdim.
Aradığın zaman muhatap istiyorsan Netspeed öneririm.
O da aklımda hocam ama fiyat olarak Millenicom daha uygun geldi.

Bu arada fiber için düşünürsek mesela, hangi ISS'i seçersem seçeyim ping değerim aşağı yukarı aynı mı olur?

İnsanların telefonla aradığında karşısında bir muhatap bulmak istemesi gayet normal bir şey. TTNET falan bilmiyorum ama ben eski evimde Kablonet kullanıyordum o kadar uzun süren bir bekleme süresi yoktu.
Her ISS'e mi geldi hocam zam yoksa TurkNet için mi böyle?

Eve kadar fiber nedir bilmiyorum hocam, nasıl öğrenebilirim? Müşteri hizmetleri olmak zorunda zaten ama demek istediğim şey telefonla arayıp direkt konuşamıyoruz birisi ile.

Yukarıda cevabını verdim. Burada bile var demişsiniz telefonla aramak gibi direkt ulaşabilir misiniz buradan mesela?

Bu arada fiber için düşünürsek mesela, hangi ISS'i seçersem seçeyim ping değerim aşağı yukarı aynı mı olur?

TurkNet zaten siz sorununuzu yazılı olarak belirttiğinizde, konu ile ilgilenen kişi iletişimin yazılı olarak sağlanamayacağını veya işin uzayacağını anladığı zaman sizi telefon ile arayarak yardımcı oluyor.
Benim kast ettiğim. Wi-Fi çekmediği zaman Müşteri hizmetlerini arayan, Telefon ile aramaya çalıştığında niye bir saatten fazla size ulaşmıyorum diyenlere.
Not: Ben burada markayı yüceltmiyor ya da övmüyorum. TurkNet'e de kızdığım noktaları var.
Fiber hatlardan nadiren sorun çıktığı için, herhangi firmanın fiber paketlerine abone olabilirsiniz.

İnsanların telefonla aradığında karşısında bir muhatap bulmak istemesi gayet normal bir şey. TTNET falan bilmiyorum ama ben eski evimde Kablonet kullanıyordum o kadar uzun süren bir bekleme süresi yoktu.
Her ISS'e mi geldi hocam zam yoksa TurkNet için mi böyle?

Bu ara TT altyapısı ile 5 farklı ISS denedim en düşük 33 35 ms arası ile TurkNet'di. Geri kalanlar stardart 35, 45 ms arasıydı. Aradaki fiyat farkı müşteri desteğinden dolayı Netspeed olmalı bence. Millenicom'da WhatsApp'a robot koymuşlar derdini ona anlatmaya çalışıyorsun

Hocam eve kadar fiber FTTH sistemi yani bina girişinizde aşağıdaki gibi bir kutu var ise bu kutudan senin eve ince kıl fiber kablo çekerler.
Eski telefon hattı üzerinden değil bu kablo üzerinden hizmet alırsınız.

1658178329990.png

Geri
Yukarı