Türk Telekom Altyapısı Kullanan İnternet Servis Sağlayıcıları

Mr. Arslan

Hectopat
Daha fazla  
Evimde sadece Türk Telekom Fiber altyapısı var. Kablonet veya Superonline altyapısı yok. Turk Telekom altyapısı kullanan internet servis sağlayıcılarını söylerseniz sevinirim. Teşekkürler.

Millenicom'dan TT Fiber altyapısını kullanarak taahhütsüz hizmet alabilirsiniz. 100 Mbps'e kadar hizmet veriyorlar.

Netspeed'den de yine TT Fiber altyapısını kullanarak tahhütsüz hizmet alabilirsiniz. 50 Mbps'e kadar hizmet veriyorlar.

Oris Telekom da bahsettiğim diğer iki sağlayıcı gibi TT Fiber altyapısından hizmet verebiliyor.

Bunların arasından tavsiyem Millenicom'dur.

TurkNet var, NetSpeed var, Millenicom. Bunlara başvuru yapıp bilgi alabilirsin.
Türknet TT Fiber altyapısını kullanarak hizmet vermez. Sadece Dsl üzerinden hizmet verebiliyorlar.

Evimde sadece Türk Telekom Fiber altyapısı var. Kablonet veya Superonline altyapısı yok. Turk Telekom altyapısı kullanan internet servis sağlayıcılarını söylerseniz sevinirim. Teşekkürler.

Dairenin içine kadar Türk Telekom fiber kablo geliyorsa, yani GPON sistem varsa apartmanınızda; Netspeed'i araştır derim. Eniştem bu şekilde 50 mbit paketi kullanıyor NetSpeed'ten, bende Türk Telekom abonesiyim. Aynı apartmanda oturuyoruz, gerek hız testi gerekse tracert testlerinde fark göremedim.

Aynı kalite interneti, benden daha hızlıya ve benden daha uygun fiyata kullanıyor. :)

Millenicom'dan TT Fiber altyapısını kullanarak taahhütsüz hizmet alabilirsiniz. 100 Mbps'e kadar hizmet veriyorlar.

Netspeed'den de yine TT Fiber altyapısını kullanarak tahhütsüz hizmet alabilirsiniz. 50 Mbps'e kadar hizmet veriyorlar.

Oris Telekom da bahsettiğim diğer iki sağlayıcı gibi TT Fiber altyapısından hizmet verebiliyor.

Bunların arasından tavsiyem Millenicom'dur.

Türknet TT Fiber altyapısını kullanarak hizmet vermez. Sadece Dsl üzerinden hizmet verebiliyorlar.
Netspeed 24 Mbps 79 TL (modem dahil) + 120 TL kurulum. Tahhütsüz.
Netspeed 50 Mbps 89 TL (modem dahil) + 120 TL kurulum. Tahhütsüz.
Millenicom 35 Mbps 79 TL + 10 TL modem kira + 120 TL kurulum. Tahhütsüz
Oris 50 Mbps 95 TL. Tahhütsüz.
hangisini tercih ederdiniz?

Netspeed 24 Mbps 79 TL (modem dahil) + 120 TL kurulum. Tahhütsüz.
Netspeed 50 Mbps 89 TL (modem dahil) + 120 TL kurulum. Tahhütsüz.
Millenicom 35 Mbps 79 TL + 10 TL modem kira + 120 TL kurulum. Tahhütsüz
Oris 50 Mbps 95 TL. Tahhütsüz.
hangisini tercih ederdiniz?
Netspeed 50Mbps tercih ederdim.

bu Turknet tam bi fiyasko bağlatana kadar bi sorun bağlattıktan sonra ayrı bir sorun ilk etapta 50 mbps üzeri desteklediği hızlara kadar dediler tavlamak için yani vdsl vaadettiler bağlandı ortalama 33 mbps adsl her neyse eyvallah mesaj geldi 1 ay sonunda yapa altyapısı üzerinden vdsl vericez diye ne oldu biliyormusunuz 33 mbps hız düştü 16 mbps ye daha sonrasında tamamen gitti yani hiç bi şekilde vdsl kullanamadım defalarca arıza kaydı oluşturdum 10 gün boyunca bekledim çözüm yok ancak internet profilini kullanıcı arayüzünden kesintisiz olarak ayarladığımda ortalama 12mbps olarak (adsl ) kullanabiliyorum bu vaadettikleri 100 mbps hız bu olsa gerek bundan sonra izlemem gereken yol ne olmalı sizce tüketici haklarını falan düşünüyorum ne yapmalıyım müşteri yanıltma odaklı reklam yapıyorlar 100 mbps ye kadar nerede bu internet ben hiç görmedim yahu yapamıyacağın şeyin taahhüdünü ver sonra altyapı yapa telekom bilmemne sonrasındada dediği özrü kabahatinden büyük misali iç hattını kontrol ettir bilmemne bu ne arkadaşım paramızla rezil oluyoruz ilk ay 140 tl fatura ödedim yazık günah

Vodofone tarifelerinide incelemeni öneririm. Kurulum ücreti ödemiyorsun
1570574857193.png

Veya Vodofon faturalı hattın varsa.
1570574901064.png

Yeni konular

Geri
Yukarı