Türk Telekom altyapıyı iptal etti, alternatif internet önerisi arıyorum

Bu İSS Türkiye'de niye bu kadar problemli? Yıllardır Vodafone'un 16 MBIT ADSL internetini kullanıyorum ve bıkmış durumdayım. Hız çok yetersiz ama ailem böyle dosya evrak işleri, port sorunu gibi şeylerle uğraşmayı sevmediği için yıllardır korkudan değiştiremiyorum. Sorun çıkarmadan yapabildikleri iş yok maalesef.

Aradım mecburen kazık fiyata tahhüt verdim ve başvuru yaptım. Adam bana 24 aya kadar altyapı gelecek diyor bende söylüyorum diyorum ki; bu 1 ayda olabilir 24 ayda mı demek istiyorsunuz evet diyor sonra diyorum; şimdi ben 2 ay bekledim ve sabrım tükendi o yüzden Türkcell 4.5G superbox aldım o zaman istediğim zaman iptal edebilir miyim başvuruyu? Bana diyor ki onlar bizim altyapımızı kullanıyor o yüzden internet alamazsınız. Sonra diyorum ki, kardeşim 4.5G internet diyorum onların sizle alakası yok, adam daha Superbox ne bilmiyor ama Network sektöründe çalışıyor. Torpil işte, sonra bana 24 aya kadar gelecek neyin iptalini soruyorsun diyor? Bir bağırdım ulan sen gerizekalı mısın? Türkçe konuşmuyor muyum? Hepinizi torpille mi seçtiler diye. Bunların hepsini torpille seçmişler, adama modem kaç dBi diyorum bana dBi ne bilmiyorum diyor. Allahım sabır ver bunları uçurmamak için direniyorum. KabloNet ve Superonline şehrimde yok çünkü bakanlık kazılara izin vermiyor. Hükumet sadece telekomu değil bütün İnternet sektörünü satmış. Buna ne denir herkes biliyor. Benim gibi medeni insanı delirttiler.

Yeni konular

Geri
Yukarı