Türk Telekom binaya fiber kablo çekti

Abi geçen sene Türk Telekom satış temsilcisi geldi. Binaya baktı bina eski olduğu için bazı yerlerde kırılma olacak dedi. Bina sahibi kırılma olacağı için bana masraf çıkmasın diye istemedi. Müdürlükteki dönüşüm ekibi biz bunu evrensel çekiyoruz. Bina içi kablolamayı siz yaparsanız gelir yaparız dedi. Birisi öyle diyor birisi başka bi şey diyor yani. Şimdi durum belli oldu biraz.
Fiberde kablo çekimi sonlandırma müdürlüğe aittir. Israrla dile getirirseniz projenizi çizerler taşeron ekip gelip dairelere fiber kabloları çeker.

İşi bitirsinlerde rahatlasınız artık zor süreç😅

@preyy @k0vaaaks @Faruk53 @mafaky @meteglmz @aderal @RinDoChi @furkankadirguzeloglu Abiler size annemin Türk Telekom altyapı ekiplerinin konuştuklarını duyduğunu söylemiştim. Bugün Türk Telekom altyapı ekipleri geldi. Yan binaya da çekeceklerini söylemiştim. Evin önünde kazı yapıldı. Yan binaya fiber kablo çektiler.

İşi bitirsinlerde rahatlasınız artık zor süreç😅
Abi bunu nasıl hızlandırabiliriz. Yatırım ve planlama müdürüyle tartıştım. İlçe müdürlüğündeki dönüşüm ekibi şefi de yardımcı olmadı. Nasıl çözeriz bunu?

Dosya Ekleri

• 20240523_112208.jpg
    20240523_112208.jpg
    283,2 KB · Görüntüleme: 28
Abi bunu nasıl hızlandırabiliriz. Yatırım ve planlama müdürüyle tartıştım. İlçe müdürlüğündeki dönüşüm ekibi şefi de yardımcı olmadı. Nasıl çözeriz bunu?
Bu süreci hızlandırma işi nasıl olur bilmiyorum. Benim eski evde hiç beklemediğim anda Superonline daireye kadar fiber çekti. Ben hiç uğraşmadım. Ama forumlarda çok uğraşan insanlar var. Ama herkes de çok bilmiyor açıkcası.

Hocam bu işi hızlandırmak maalesef mümkün degil. Bölge bölge çalıştıkları için, sana gelip ofdk kurulumu yapmalari 1-2 hafta sürebilir.
Anladım. Dayı da bu hafta içinde gelirler kutuyu takarlar dediği için sordum. Öyle yapalım o zaman bekleyelim bakalım.

Aynen beklemek lazım yapacak bir şey yok. Artık onlar ne zaman aktif ederlerse o zaman geçicen.
Öyle abi

Geri
Yukarı