Türk Telekom bir türlü binaya internet kutusu koymadı

• Konuyu başlatan xenia
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 22
  • Görüntüleme 19B
@Selim C. Gerçekten öyle. Bir zaman sonra alışmıştım aslında ama arayıp yaptık deyip bir daha yapmadıkları ortaya çıkınca çok sinir bozucu oldu :) Neyse ki oldu şimdi.

@Selim C. Cuma günü taktılar dostum sonunda :)

Merhaba hortlatmış olcam belki foruma bile girmiyorsundur ama bende yeni eve taşınalı 1 sene oluyor ve binada internet kutusu yok. Yan binanın intarneti var. Yan sokağın başında intarnet kutusu vardı. Yeni bitane daha koydular sokağın başına. Şimdi sen herseyi yasamissin benim ne yapmam lazım adım adım lütfen anlatır misin

Adres nedir hocam? Istanbul mu evetse semt öğrenebilir miyim? Simdi az çok bildiğim için şöyle anlatayım. Türk Telekom'a yapılan başvuru neticesinde önce binanın sahibi kimse gider imza alır başvuru yapar yani kişisel gittiğinizde yine de dikkate almayabilirler.

Adres nedir hocam? Istanbul mu evetse semt öğrenebilir miyim? Simdi az çok bildiğim için şöyle anlatayım. Türk Telekom'a yapılan başvuru neticesinde önce binanın sahibi kimse gider imza alır başvuru yapar yani kişisel gittiğinizde yine de dikkate almayabilirler.

Hocam istanbul Esenyurt akçaburgaz Mahallesi. İlçe olarak mahallem esenyurda bağlı ancak esenyurda uzak. Yani sadece esenyurda bağlı. Sakın fazla gelişmemiş bir mahalle

Hocam istanbul Esenyurt akçaburgaz Mahallesi. İlçe olarak mahallem esenyurda bağlı ancak esenyurda uzak. Yani sadece esenyurda bağlı. Sakın fazla gelişmemiş bir mahalle
Anadolu tarafında olsaydınız bi nebze devreye girerdim ama ne yazıkki bölge dışında kalıyorsunuz daha önce çalıştığım firma için, şikayetlere devam edin. Baskı yapın yardımcı olurlar.

Bende ise altyapı sorunu var. Bina yapılalı 2 yıl olmuş. Biz taşınalı 6 ay oldu halen bir şey yapmıyorlar. Bina yöneticisi bir sürü dilekçe verdim diyor. Ödenek yokdur diyerek yolluyorlar.Buna nasıl bir şeyler yaparız?

Arkadaşlar merhaba. Hortlattım kusura bakmayın. Aynı sorundan bende mağdurum. Yeni bir binaya taşındık binada alt yapı yok. Kutu vs hiç bişey yok. Fakat sokakta var hatta yan komşumuz fiber kullaniyor. Türk Telekom a dilekçe verdik binaya altyapı için ama 2 ay oldu hala gelen giden yok. En az 20 kez aradık adres alıp bırakıyorlar. Bilisim okuyorum internet olmadan hiç bir şey olmuyor vallahi. Görüş ve önerilerinizi bekliyorum arkadaşlar.

Arkadaşlar merhaba. Hortlattım kusura bakmayın. Aynı sorundan bende mağdurum. Yeni bir binaya taşındık binada alt yapı yok. Kutu vs hiç bişey yok. Fakat sokakta var hatta yan komşumuz fiber kullaniyor. Türk Telekom a dilekçe verdik binaya altyapı için ama 2 ay oldu hala gelen giden yok. En az 20 kez aradık adres alıp bırakıyorlar. Bilisim okuyorum internet olmadan hiç bir şey olmuyor vallahi. Görüş ve önerilerinizi bekliyorum arkadaşlar.
Size şöyle söyleyim arayıp, dilekçe yazmanız neredeyse hiçbir şey ifade etmiyor malesef. Ama bina olarak dilekçe verirseniz daha kısa sürede size dönüş yaparlar. Birde sosyal medya üzerinden özellikle twitter üzerinden sert bir şekilde şikayetinizi dile getirirseniz geri dönüş yapıyorlar deneyin isterseniz.

Binada tek biz varız ayrıca Twitter dan hem tırt Telekom ü hemde CEO Paul doany etiketleyerek tweet attım. Ariyorlar her seferinde sıraya göre gelecekler diyorlar. Bıktım artık ':(

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı