Türk Telekom boş port olmadığını söyledi

Makaleler
18
Yer
İzmir
Mart ayından beri TürkNet kullanıyordum, fakat altyapıdan dolayı hizmetimi iptal ettirdim. Geçen hafta Türk Telekom'a başvurdum, dün ekipler geldiğinde kablolarda sıkıntı olduğunu söylediler. Bugün TT binasına gittiğimde boş port olmadığını söylediler. Şu anda portu hala TürkNet'in kullandığını soylediler. Baska da boş port olmadığını soylediler. Ne yapmalıyım? Haftaya pazartesi Online derslerim başlayacak.

Neden iptal ettiniz? TurkNet taahhütsüz bir firma olduğundan direkt geçiş işlemi yapabilirdiniz, bu sayede portunuzun kapılma riski de olmazdı. Sizin portunuzu başkası kapmış olabilir.

TürkNet altyapısı yoksa sakın sakın kullanmayın kesintiler çok olur
Ne yapmam lazım?

İnternetini en kötü HiperNet'e geçmeye çalış onlarda mesela 24 altı almazssın dedikleri için 1 porta 1 kişi verirler yer yoksada müşteri hizmetleriyle konuş oda olmazsa Türk Telekom'a git tüm Telekom'ları dene olmazsa para yedirmeye çalışsın

Zaten 20 gün önce TT ekipleri evimde internet olmasına karşın başkasına benim portum üzerinden bağlamış. İnternet hızım 1 Mbps altına düştüğü için iptal ettirdim.
Böyle bir hakları yok ki? Neden hakkınızı savunmadınız? Neden benim portumdan başkasına internet sağlıyorsunuz diye bölge müdürlüğüne gitmediniz? Kusura bakmayın ama hakkınızı aramazsanız maalesef hakkınızı elinizden alırlar, geçmiş olsun.

Bölge müdürlüğüne port talebinde bulunun veyahut saha ekibini bulup konuşun, onlar belki halledebilir.

Böyle bir hakları yok ki? Neden hakkınızı savunmadınız? Neden benim portumdan başkasına internet sağlıyorsunuz diye bölge müdürlüğüne gitmediniz? Kusura bakmayın ama hakkınızı aramazsanız maalesef hakkınızı elinizden alırlar, geçmiş olsun.

Bölge müdürlüğüne port talebinde bulunun veyahut saha ekibini bulup konuşun, onlar belki halledebilir.
Kadın başkasının benim portu kullanma olayına "belki yapmış olabilirler" dedi. Bölge müdürlüğüne gittiğimde bu cevabı aldım zaten. Ya TurkNet'in portu boşaltmasını bekleyecegim, ya da Superbox. 4.5 G varmış bölgemde.

Yeni konular

Geri
Yukarı