Türk Telekom BTK Altyapı Şikayeti Gelen Cevap

Yer
İstanbul
Merhaba arkadaşlar iyi forumlar.
Benim oturduğum mahallede 5 yıldır altyapı yok.
İlk önce Gaziosmanpaşa şubesine gittim dilekçe kalktı dediler birkaç yerde araştırdım BTK'ya şikayet edin diyorlardı sonra
Türk Telekom'u BTK'ya şikayet ettim bana aşağıdaki cevap geldi.

Benim sorum şimdi buradaki yazan tarih doğru mu ya da baştan mı sarıyorlar? Teşekkürler.

İnternet erişim hizmetinden yararlanmak istediğiniz lokasyonda internet hizmetinin tesis edilmesine yönelik talebinize istinaden yapılan kontrollerde, söz konusu lokasyonda internet hizmetine ait altyapının bulunmadığı anlaşılmıştır. Mevcut imkanlar doğrultusunda altyapı kurulumunun henüz gerçekleşmemiş olması nedeniyle hizmet sunumu mümkün olamamaktadır. Söz konusu lokasyon için çalışmaların 30.06.2020 tarihine kadar tamamlanmasının öngörüldüğünü bildirmek isteriz.

Twitter'dan Yusuf Kıraç'a başvur. Eğer oturduğun yer binaysa ve yakınından fiber geçiyorsa sana da verirler. CEO'nun İstanbul için isteyen her eve bir haftada fiber çekme sözü var ama uygulamada genellikle 10+ daireli binalara 1-2 ayda çekiliyor.

Binada oturuyorsan diğer dairelerinde rızası olması lazım. Bina yöneticinizle görüşün.

Yeni konular

Geri
Yukarı