Türk Telekom altyapı şikayeti sonrası olanlar

Üşeniyorum dilekçe toplamaya. Bir de müdürlük uzakta.

Tıpatıp aynı durumumuz, fakat 2 yıldır sadece müdürlüğe giderek yapabilirsiniz deyip geçiştiriyorlar. Maalesef TT çok sorun bu konuda fakat umarım yakında TurkNet ile daha iyi olacak ülkenin bu saçma durumu.

Hocam peki 13 Mbps internette biri yandan video izlerken ping fırlaması normal mi?
ADSL için normal. Bunu kablolu kullanarak, iyi bir modem kullanarak ya da 5GHz üzerinden bağlanarak azaltabilirsiniz. Ben ADSL kullanırken en ufak bir şeyde ping çıkıyordu, VDSL'e geçince çok şükür rahatladım.

Arkadaşlar selam, Netspeed kullanıyorum ve ilk önce Yusuf kıraç'a Twitter üzerinden ulaştım, cevap gelmedi sonrasında ttdesteğe tweet attım VDSL çalışması olabilir mi diye. Sonrasında 1 saat sonra aramışlar fakat evde değildim cevap veremedim, cevap veriniz diye mesaj gelmiş. Ondan sonra evde/iste internet hattınıza ait şikayetiniz işleme alınmıştır. Xxx bildirim numarası ile takip edebilirsiniz diye mesaj geldi. Ondan sonra sabit internet talebinizi sonuclandırmak için kayıtlı numaralarımızdan size ulaşamadık çağrıyı cevaplamanızı rica ederiz diye mesaj geldi.
Şimdi ben bu kodu Telekom'un sitesinden arattım ve şu sonuçlar çıktı:
Bu ne anlama geliyor? Türk Telekom aboneliği bağlamazlar değil mi? Onun dışında olumlu bir altyapı sonucu gelir mi sizce?

Hocam biraz geç yazıyorum ama o Türk Telekom'un gönderdiği kodu nasıl arattınız bizde Superonline kullanıyoruz fakat olmuyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı