Türk Telekom cayma bedeli nasıl ödenir?

Kastanbolu

Kilopat
Başarılı bir şekilde TurkNet'e geçtim. Ama şimdi Türk Telekom mobil uygulamalarına giremiyorum müşteri hizmetlerindeki kadın iptal ettirseniz bile girebilirsiniz demişti, her biri farklı bir şey söylüyor TurkNet başvuru yaparken eve gelip kurmaları gerekiyor diyordu bir kadın başkasıda geçiş aboneliği oldugu için kuruluma gerek yok diyor. Bu kadın müşteri hizmetleri nedense anlamıyor her biri farklı bir şey diyor...
Türk Telekom giriş yapamadığım için fatura cayma bedeli vesaire de göremiyorum nasıl bakabilirim?
Ve ödemezsem ne olur bana çünkü TT'den sadece iptal edildiğine dair mesaj geldi şu kadar cayma bedeliniz var vesaire yazmadı faturayı ödemiştim zaten bunun dışında unutulur mu yoksa söke söke haciz vesaire alırlar mı? :)

Son düzenleyen: Moderatör:
İlk olarak cayma bedeli bi sonraki faturaya yansır. Ama geçişi Türknet'e yaptırırsanız onlar belli bir miktara kadar karşılar. Onun dışında abonelik önceden aktif olduğu için hiçbir şekilde kurulum gerekmez. Ücret isterlerse bunu söyle.

Son düzenleme:
İlk olarak cayma bedeli bi sonraki faturaya yansır. Ama geçişi Türknet'e yaptırırsanız onlar belli bir miktara kadar karşılar. Onun dışında abonelik önceden aktif olduğu için hiçbir şekilde kurulum gerekmez. Ücret isterlerse bunu söyle.
İşte onların isteyeceğini sanmıyorum onlarda faturanıza yansar demişti, ama faturaları kontrol edebildiğim tek yer mobil uygulama oraya sokmuyor beni aboneliğiniz iptal oldu diye.
Belki cayma bedelinden kurtulurum diye de aramak istemedim mesaj olarak belirtmediler çünkü de.
Bir yandanda çekiniyorum yarın öbür gün cezası daha da artar önüme çıkar bir gün diye.

İşte onların isteyeceğini sanmıyorum onlarda faturanıza yansar demişti, ama faturaları kontrol edebildiğim tek yer mobil uygulama oraya sokmuyor beni aboneliğiniz iptal oldu diye.
Belki cayma bedelinden kurtulurum diye de aramak istemedim mesaj olarak belirtmediler çünkü de.
Bir yandanda çekiniyorum yarın öbür gün cezası daha da artar önüme çıkar bir gün diye.

Buradanda yapabilirsin Türk Telekom Online İşlem Merkezi

Başka bir ISS firmasına geçiş yaparken eğer ISS firması cayma bedelini karşılıyorsa bunu bildirmeniz gerekiyor. Cayma bedelinin belli bir ücretine kadar olan kısmını ISS firması tarafından karşılanıyor. Yeni ISS firmasında tanımlı olan özellik paketiniz ne ise o hızlardan kullanmaya devam ediyorsunuz.

Başka bir ISS firmasına geçiş yaparken eğer ISS firması cayma bedelini karşılıyorsa bunu bildirmeniz gerekiyor. Cayma bedelinin belli bir ücretine kadar olan kısmını ISS firması tarafından karşılanıyor. Yeni ISS firmasında tanımlı olan özellik paketiniz ne ise o hızlardan kullanmaya devam ediyorsunuz.
120Tl kadar karşılıyor Türknet, lakin direk banka hesabına atmıyor faturana yansıtıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı