Türk Telekom cayma bedeli ödemeden fesh etme

nilelle

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, Türk Telekom hızımı sürekli düşürmeye başladı. Bir de utanmadan kullanım miktarınız çok diyorlar. Sınırsız ya sözde. Ben de araştırdım tüketici hakları sitesinden başvuru yaparak sözleşme 1 yıl üstüyse ücretsiz feshedebiliyoruz. Ancak sitede bazı bilgiler istiyor, ben bunları nasıl doldurmam gerektiğini bilmiyorum. Daha önce buradan işlem yapan varsa yardımcı olur musunuz?

Son düzenleme:
Bende fesh etmeyi denedim 900 TL çıkardılar. Fesh nedenim hizimdan memnun olmamam. 24 Mbps'ye 110 TL oduyordum simdi 50 Mbps kullaniyorum 130 TL ödüyorum. Yine ayni sirket ama yapacak bir şey yok. Çok da değiştirmek istiyorsanız baska bir saglayiciya gecip cayma bedelini o saglayiciya odetin derim. Belki hepsini odemez ama hatri sayılır miktarini oder ve 3 ay bedava internet kullanirsiniz. TurkNet'e bakin derim.

Bende fesh etmeyi denedim 900 TL çıkardılar. Fesh nedenim hizimdan memnun olmamam. 24 Mbps'ye 110 TL oduyordum simdi 50 Mbps kullaniyorum 130 TL ödüyorum. Yine ayni sirket ama yapacak bir şey yok. Çok da değiştirmek istiyorsanız baska bir saglayiciya gecip cayma bedelini o saglayiciya odetin derim. Belki hepsini odemez ama hatri sayılır miktarini oder ve 3 ay bedava internet kullanirsiniz. TurkNet'e bakin derim.
Ablam için sorduk bugün 1 yıl kalmıştı 1500 TL dediler. Benim de 1 yılım var fiyatlar yakın birbirine.

1400TL çıkardılar, Superonline ise en fazla 600tl ödeyebiliyor.
Bende 800 lira çıkardılar, Turkcell Superonline 450 TL'yi ödeyebileceğini söyledi. Sanırım sabit bir maksimum değer var. Diğer İSS'lere de bir sorun. Belki daha fazla ödeyebilen çıkar. Çıkmazsa da Turkcell'den yapabilirsiniz ya da tarifenin bitmesini bekleyip sonra geçebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı