Türk Telekom cayma bedeli ödememe

SHABBAROS

Hectopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Meslek
Ögrenci
Arkadaşlar alt komşumun benden 2 kat daha hızlı internet kullandığını gördüm normalde Max 8 Mbps destekliyor diyorlardı fakat TurkNet'li komşumda hız testinde 16 Mbps aldım resmen kazık yemişim :D. Ben de şimdi aboneliğimi sonlandırmak istiyorum fakat 2022 8. ayda bitiyor taahhütüm. Bugün arayıp sordum ve 1300 TL istediler bunu ödemeden nasıl çıkarım? Her firma bir kazık atma peşinde resmen.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar alt komşumun benden 2 kat daha hızlı internet kullandığını gördüm normalde Max 8 Mbps destekliyor diyorlardı fakat TurkNet'li komşumda hız testinde 16 Mbps aldım resmen kazık yemişim :D. Ben de şimdi aboneliğimi sonlandırmak istiyorum fakat 2022 8. ayda bitiyor taahhütüm. Bugün arayıp sordum ve 1300 TL istediler bunu ödemeden nasıl çıkarım? Her firma bir kazık atma peşinde resmen.
Hocam tam sizin durumunuzdayım konu açmıştım bununla ilgili. Telekom firmaları 12 ay üzeri taahhüt iptal edilebilir mi?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu videoda her şey açıklanmış.

Lakin pek çok kişiye göre bu kanun ütopik çünkü şirketler kanunun açığından faydalanıyorlar.

Sonuç olarak tüketici mahkemesinde geçirdiğiniz günlerle kalıyorsunuz.

He, ama şansını deneyip de para ödemeyenler de yok değil.

Geri
Yukarı