Türk Telekom dolandırıcı mı?

JotaroIKujo

Hectopat
Daha fazla  
Bu aralar internet faturasını yatırmaya gittiğim zaman sistem kapalı diyorlar fakat biraz ısrar ettiğim zaman yüklüyoruz. İnternetin kapanmasını (kapanıp açılma ücreti. )mi bekliyorlar fazla para almak için ya da cidden bir sıkıntı mı var.
Bir de bilgisayara uygulama yükleyemiyorum. Mobil veri ile denediğimde yükleniyor. Müşteri hizmetlerini aradığım zaman ise yine sistem kapalı başka zaman arayın diyorlar. Gerçekten sıkıldım.

Bu aralar internet faturasını yatırmaya gittiğim zaman sistem kapalı diyorlar fakat biraz ısrar ettiğim zaman yüklüyoruz. İnternetin kapanmasını (kapanıp açılma ücreti. )Mi bekliyorlar fazla para almak için ya da cidden bir sıkıntı mı var.
Bir de bilgisayara uygulama yükleyemiyorum. Mobil veri ile denediğimde yükleniyor. Müşteri hizmetlerini aradığım zaman ise yine sistem kapalı başka zaman arayın diyorlar. Gerçekten sıkıldım.

Evet, dolandırıcı marka uzak durun.

Son düzenleyen: Moderatör:
Maalesef babam kredi kartı kullanmaya karşı. Haklı da bence. Fakat dezavantajları oluyor.
Fatura ödemek için kredi kartı kullanmanız şart değil. Banka kartı açın. Paranızı ATM'den karta atın. Eve gelip telefon uygulamasından faturanızı ödeyin. Ben fiziksel olarak gidip fatura ödemeyeli seneler oldu.

Geri
Yukarı