Türk Telekom düşük hız için farklı operatöre geçilir mi?

ETqnka

Decapat
Daha fazla  
Merhaba geçen yıl Türk Telekom bağlattık 35 MB'a kadar taahhütlü 4 ay sonra 1 yılı dolacak. 1 yıldır 11 MB üzeri internet vermediler ve 0.50 upload değeri var. Operatörde değiştiremiyorum 3950 TL cayma bedeli istiyorlar. Düsük hızdan dolayı THH ne başvurmam cayma bedeli ödemeden operatör değiştirme talebi edebilir miyim?

Merhaba geçen yıl Türk Telekom bağlattık 35 MB'a kadar taahhütlü 4 ay sonra 1 yılı dolacak. 1 yıldır 11 MB üzeri internet vermediler ve 0.50 upload değeri var. Operatörde değiştiremiyorum 3950 TL cayma bedeli istiyorlar. Düsük hızdan dolayı THH ne başvurmam cayma bedeli ödemeden operatör değiştirme talebi edebilir miyim?

Cayma bedelinin 3950 TL olduğuna emin misiniz isteseniz bir daha sorun eğer 1000 TL ve üzeri değilse cayma bedelini TurkNet'e geçerseniz onlar karşılıyor.

Hız düşüklüğünden dolayı çıkamazsınız. Ayrıca 4 aylık faturanız 3950 TL'den düşükse 4 aylık cayma bedeli ödeyip çıkabilmeniz lazım.

4 aylık fatura bedeli toplamım 1084 TL TurkNet'e geçsem 84 tlmi ödeyeceğim
1084 TL ile TurkNet ödermi bir bilginiz var mı ve herhangi bir bir işlem yapmadan geçebilir miyim?

Geçmiş faturalarım bu şekilde.

Bu da son faturadan taahhüt indirimi.

Dosya Ekleri

• IMG_20231001_204008.jpg
    IMG_20231001_204008.jpg
    118,4 KB · Görüntüleme: 12
  • IMG_20231001_204209.jpg
    IMG_20231001_204209.jpg
    63,3 KB · Görüntüleme: 8
4 aylık fatura bedeli toplamım 1084 TL TurkNet'e geçsem 84 tlmi ödeyeceğim.
1084 TL ile TurkNet ödermi bir bilginiz var mı ve herhangi bir bir işlem yapmadan geçebilir miyim?

Geçmiş faturalarım bu şekilde.

Bu da son faturadan taahhüt indirimi.

Galiba hem internet hem ev telefonu hem Tivibu aboneliğiniz var bu üç aboneliği toplu iptal ederseniz bir de indirim için ayrı taahhüt verdiğiniz için 3950TL istiyorlar(ben öyle anladım) detaylı sorarsanız bilgi vereceklerdir. Sadece interneti iptal ettirirseniz tivibuyuda iptal etmek zorunda kalırsınız çünkü Tivibu uydu üzerinden değil internet üzerinden yayın yapıyor. Ayrıca hızınızın düşük olması iç tesisatınıza ve aldığınız Tivibu hizmetine bağlı olabilir.(Üstte belirttiğim gibi Tivibu internet üzerinden yayın yapmakta.)

Tivibu tamamen kapalı açmıyorum pingten dolayı interneti iptal ettirmek istiyorum ve yapamiyorum anlasılan Tivibu'yu iptal ettirdikten sonra iptal edebilir miyim?
Ve 1 yılı geçen taahhütlerin iptal edildiğini Ekim'le beraber aralık 1 yıl oluyor iptal edilir mi o şekilde.

Geri
Yukarı