Türk Telekom düşük hız problemi

EmreLds

Kilopat
Makaleler
5
Türk Telekom gerçekten artık çok aştı şu an aldığım internet hızını gören var mı şu güne kadar? Direk TürkNet geçeceğim artık bıktım. Upload hızım 0 Mbps normalde en az 3 Mbps olmalıydı Downloada gelmeyeceğim bile.

2.png

Faturanızın ödemesi vs. geçmişse bu kadar yavaşlaması normal hocam. Açıkçası ben toplamda 5-6 sene türktelekom kullandım ve hiçbir sıkıntı yaşamadım. Hala da kullanmaya devam ediyorum.

Şuanda kullandığım paket: 50MBPS Download - 4 MBPS Upload

Faturanızın ödemesi vs. geçmişse bu kadar yavaşlaması normal hocam. Açıkçası ben toplamda 5-6 sene türktelekom kullandım ve hiçbir sıkıntı yaşamadım. Hala da kullanmaya devam ediyorum.

Şuanda kullandığım paket: 50MBPS Download - 4 MBPS Upload
Fatura geçikmedi geçen hafta ödedik.

Türk Telekom gerçekten artık çok aştı şu an aldığım internet hızını gören var mı şu güne kadar? Direk TürkNet geçeceğim artık bıktım. Upload hızım 0 Mbps normalde en az 3 Mbps olmalıydı Downloada gelmeyeceğim bile.

Eki Görüntüle 445442
merhaba kardeşim bende aynı sorunu yaşıyordum aradım ilgilenir gibi yaptılar ama birşey değişmedi daha sonra beni delirttiler bende biraz araştırma yaptım ve kaymakamlıga giderek tüketici haklarına şikayette bulundum ve geri dönüşleri okadar güzel olduki anlatamam hem problemim çözüldü hemde 2 ay ücretsiz kullandım ve sözleşmemde iptal edildi istersem kontrat yokmuş gibi çıkabilirdim ama çıkmadım devam ettim ve 9.yılım sanırım tahminim herşey çok iyi yanlız upload için birşey diyemem bendede 1i zor görüyor ona birşey yapamıyorlar geliştirmelerini bekliyeceğiz sanırım.. ama hız vesaire düzeldi ve çok iyi sonuç sana tavsiyem üşenme hiç birşey için git şikayette bulun bunu hakkediyorlar çünkü sesini çıkarmayana sorun hep aynı..

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı