Türk Telekom ekipleri aramıyor

bugraa0

Hectopat
Selam arkadaşlar. Aralık ayının son haftası TT tarafından arandım ve boş port olduğunu söyleyip geçmek ister misiniz diye sordular. Hazırda kullandığım TurkNet'i kendileri tarafından iptal edileceğini ve TT kullanmaya başlayabileceğimi söylediler. Fiyat cazip geldiği için kabul ettim. 4 Ocak'ta TT ekipleri tarafından işlemler için arandım ama bilgilerime ulaşamadıklarını, tekrar arayacaklarını ilettiler. 13 gündür aramalarını bekliyorum, maalesef hala aramıyorlar. Müşteri hizmetleri kayıt oluşturuyor ama ekiplere müdahale edemediklerini söylüyor. Sizce nasıl bir yol izlemeliyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
İnterneti ne için kullandığına ve TurkNet'le ne yaşadığına bağlı ama Türk Telekom'un verdiği fiyat ile sunduğu hizmet çok adaletsiz bence sorun yaşamıyorsan hızın iyiyse Türk telekoma bulaşma.

Dostum benzer bir hatayı ben yaptım sen yapma. Turkneti iptal edip kablonete geçtim ve hayatımın hatasını yaptığımı şimdi fark ediyorum. Turknetle aşırı sorun yaşamıyorsan sakın geçme Turk Telekom vs diğer isslere

Buna ek olarak Türk Telekom seninle 12 ya da 24 ay süreli sözleşme yapıyor ve internetden eğer memnun kalmazsan iptal edemezsin ya da para ödemelisin. TurkNet'de memnunsan hızın iyiyse hiç bulaşma Türk telekoma.

Fiyatın aynı olduğunu ve TT olunca sözlü olarak telefonda kabul ettim hocam şartları. Belge vs göndermedim daha bu aşamada. Şu an kampanyam 04.01.2021'de başlamış görünüyor. İptal durumu nasıl olur bilemiyorum. 24 ay taahhüt olacaktı çünkü.

Fiyatın aynı olduğunu ve TT olunca sözlü olarak telefonda kabul ettim hocam şartları. Belge vs göndermedim daha bu aşamada. Şu an kampanyam 04.01.2021'de başlamış görünüyor. İptal durumu nasıl olur bilemiyorum. 24 ay taahhüt olacaktı çünkü.

Türk Telekom'u arayıp sor bence sözleşme imzalamadığın için iptal edebilirsin.

TurkNet konusundaki şikayetim ise oyunlarda ve programlarda pingimin çok yüksek olmasıydı. Hız ve kopma problemim fazla olmuyordu.
İptal işlemleri için de ekipleri beklemem gerektiğini söylüyor müşteri hizmetleri. Nasıl iş anlamıyorum. Ekipler gelse zaten bağlatacağım :)

Aldığın hız iyiymiş ama ping için bir şey diyemem. Eğer TurkNet'in kendi altyapısından alıyorsan internetini Türk telekoma geçince farklılık gösterebilir ping değerlerin.

Yeni konular

Geri
Yukarı