Türk Telekom en fazla 36Mbps verebiliyor

MrHudi

Zeptopat
Daha fazla  
Arkadaşlar şu an 20 Mbps hızında internet kullanıyorum.
Modem arayüzünden bakıldığında 50 Mbps'e kadar hız alabileceğimi söyledi forumda arkadaşlar ama Türk Telekom 36'ya kadar verebiliriz diyor. Bu durum kafamı karıştırdı. Olmadı TurkNet'e geçmeyi düşünüyorum. Durumla ilgili düşünceleriniz nedir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar şu an 20 Mbps hızında internet kullanıyorum.
Modem arayüzünden bakıldığında 50 Mbps'e kadar hız alabileceğimi söyledi forumda arkadaşlar ama Türk Telekom 36'ya kadar verebiliriz diyor. Bu durum kafamı karıştırdı. Olmadı TurkNet'e geçmeyi düşünüyorum. Durumla ilgili düşünceleriniz nedir?
TurkNet geçin. TürkTelekom doğru düzgün internete bağlı tutmuyor adamı.

TurkNet geçin. Türk Telekom doğru düzgün internete bağlı tutmuyor adamı.

Dostum 5 yıldır Türk Telekomdayım 1 kere kopmadı asıl merak ettiğim TurkNet'te 50 alabilir miyim? O kadar uğraş verip yine 35 olacaksa hız bir anlamı kalmıyor.

1657061242253.png

Arkadaşlar burada maksimum oran 45 gözüküyor merak ettiğim TurkNet'te bunu alabilir miyim 5 yıldır Türk Telekom kullanıyorum daha 1 kere kesilmedi internet.
Cevaplarınız için teşekkürler.

TurkNet'ten memnun olmayıp Millenicom"a geçenler var.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Gine bir bilgisizlik daha :)
Hocam destek dışında diyorsunuz ama nerede bu.
Pop noktası.
Peering.
CDN.
Graphv4.
Veri merkezi.
İp lokasyon.
Hepsi fark ettiriyor.
İyi günler.

Normal kullanıcıların çoğu bunları bilmiyor ve çoğunun da umurunda olduğunu sanmıyorum. Dediğim gibi iki sağlayıcıdan da hizmet aldım ve destek dışında hiçbir fark olmadığını söyleyebilirim.

Dostum 5 yıldır Türk Telekomdayım 1 kere kopmadı asıl merak ettiğim TurkNet'te 50 alabilir miyim? O kadar uğraş verip yine 35 olacaksa hız bir anlamı kalmıyor.

Eki Görüntüle 1442483

Arkadaşlar burada maksimum oran 45 gözüküyor merak ettiğim TurkNet'te bunu alabilir miyim 5 yıldır Türk Telekom kullanıyorum daha 1 kere kesilmedi internet.
Cevaplarınız için teşekkürler.
Altyapınızı sorgulatmanız lazım hocam. Nasıl TürkTelekom'da kopmadan bağlanabildiniz anlayamadım ben TürkTelekom kullandığım zamanlar çileden çıkarmıştı beni.

Geri
Yukarı