Turkcell Türk Telekom fiber üzerinden hizmet verebiliyor mu?

Haldroweners

Hectopat
Selamlar, şu anda Türk Telekom kullanıyorum ve hiç memnun değilim. 6 ay sonra taahhütüm bitiyor ve ben de şimdiden internet servis sağlayıcılarını araştırmaya başladım. İsteğim Turkcell Superonline yönünde ama altyapısı bulunmuyor. Ama Türk Telekom fiber bulunuyor. Benim sorum da şu: Turkcell Türk Telekom fiber altyapı üzerinden hizmet sağlayabiliyor mu? Eğer sağlayabiliyorsa Türk Telekom'un fiber internetleri ile aynı performansı mı verir yoksa Superonline performansı mı alırım? Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam siz hatayı başta yapmışsınız 🤣. Hocam D-Smart kullanacağınıza gidin 8Mbps internet kullanın daha iyi ciddiyim. Hocam o operatöre gidilir mi ya? Bu saydığım operatörler D-Smart ile alakası bile yok. Bu saydığım markalar D-Smart'ı 10'a katlar 8'e böler.
Evet haklısınız :D O hatayı deneyimleyerek yaşadım. O aralar ADSL altyapısına sahiptim ve internet hakkında pek bilgim yoktu :D Eğer oluyorsa mevcut internet bağlantımın yanında denemek için farklı bir operatörü bağlatırım Turknet gibi. Memmun kalmazsanız taahhütsüz iptal etme gibi şeyler vardı. Hem mevcut internetim de kesilmez.

Geri
Yukarı