Türk Telekom fiber altyapı en fazla Mbps alır?

HakanDogan

Hectopat
Geçtiğimiz aylarda kazı çalışmalarının ardından oturduğum sokağa ardından apartmana kadar fiber kabloları geldi ancak henüz kutu vs konulmadı. Ödenek gelmesini bekliyorlarmış ardından çalışmaya devam edilecekmiş.
Benim merak ettiğim şu fiber daireye kadar geldikten sonra en fazla kaç Mbps'lik bir paket alabilirim? 1000 Mbps mümkün müdür?

Geçtiğimiz aylarda kazı çalışmalarının ardından oturduğum sokağa ardından apartmana kadar fiber kabloları geldi ancak henüz kutu vs konulmadı. Ödenek gelmesini bekliyorlarmış ardından çalışmaya devam edilecekmiş.
Benim merak ettiğim şu fiber daireye kadar geldikten sonra en fazla kaç Mbps'lik bir paket alabilirim? 1000 Mbps mümkün müdür?

Fiber ile 1000 Mbps mümkün tabii.

1000MBPS download veriyorda upload doğru düzgün veremiyor ki 100Mbps fiber kullanıyorum ping değerlerim falan iyi ama upload 8'de takılı kalıyor.

Şu anda en yüksek paket 1000/50 Mbps:

1682418885172.png

Yenisi 2000 diye biliyorum altyapı varsa.

Son düzenleyen: Moderatör:
Telekom 1000 verirse TurkNet ile 1000 kullanamaz mıyım?

TurkNet'in, Türk Telekom altyapısı ile 1000 Mbps paketi yok.
Türk Telekom altyapısı ile TT dışında Comnet gibi 1000 Mbps paketi bulunan ISP'lerden 1000 Mbps alabilirsiniz.

Geri
Yukarı