Türk Telekom Fatura Tutarı Belirtilenden Fazla Gelmesi

baturx

Hectopat
Temmuz ayında taahütüm bitti ve Türk Telekom tarafından arandım. İlk baş faturalıdan çıkmak istedim daha sonra tekrar tekrar arandım ve bana özel indirimle 29 TL'lik paket önerdiler ve kabul ettim. İlk ay yani Ağustos ayında belirtilen fatura geldi. Eylül ayında kesilen fatura özel indirim uygulanmadı ve fatura 57 TL geldi. Müşteri hizmetlerini aradım özel indirimin hiç uygulanmadığını ve 29 TL'lik ilk kesilen faturanın Temmuz ve Ağustos ayının kullandığım kadarı olduğunu söyledi. Şimdi nasıl bir yol izlemeliyim?
a4781a4b-1f6c-42c3-9afa-a3e59e6d3b9b.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Bana tahahütde müşteri hizmetleri yanlışlık yapmış deyip geçiştirdiler.Bir ay kala arıyorlar teklif ettikleri paketi kabul ediyorsun bir ay sonra tahahütünüz onaylanmış veya hata yapılmış diyorlar

Çoooook sonradan hortlatıyorum ama bu firma böyle para kazanmayı seviyor. Dün faturama bakınca 40 lira fazla gördüm. Aradım hacım bu ne diye. Beyefendi film kiralamışsınız diyor. 10 liraya biri gelir izler diye aldığım şeyi 2 aydır açmıyorum ama film kiralayacağım ya ne kadar mantıklı. Neyse ben ne kiralamışım diyorum -bende tv açık liste boş- susuyor, hangi filmleri almışım diyorum söyleyemem diyor. Bende yetkiline bağla diye çıkışıp birine bağlandım "hiç uğraşamam netflix varken gidip 2 kuruşluk 500p hattınızdan film alacak kadar geri değilim 2 aydır kapalı olan cihaza kimse dokunmadı ne izlediyseniz kenidiz ödeyin" deyip kapattım. Fatura ödemedim bu ay.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı