Türk Telekom fiber aktif değil

byngmzz

Decapat
Yaklaşık 2-3 ay önce binama TT fiber döşedi, binanın girişine siyah bir kutu koydular ve oradan her daireye kablo çektiler. Alt yapıyı sorguladığımda fiber gözükmüyordu bende aktif ederler diye bekledim, bugün bir TT yetkilisiyle karşılaştım ve durumu sordum. Sırayla aktif ediyorlar falan falan ne yapabilirim diye sorduğumda da genel müdürlüğe gidip söyleyebilirsin ama pek öncelik tanıyacaklarını sanmıyorum vb dedi. Ne yapabilirim? Aylardır boş boş duruyor fiber.

Son düzenleyen: Moderatör:
İl müdürlüğünün onay vermesi gerekiyor. Muhtemelen pandemiden dolayı dosyalar üst üste binmiştir. Yetkilinin dediği gibi sıranız geldiğinde aktif olacaktır. Ben 1.5 ay beklemiştim zamanında. Twitter’dan veya MH’den destek almanız fayda etmez. Onlar sadece ileti kaydı oluşturur.

Forumda bir arkadaşımız linkedin üzerinden Ümit Önal'a ulaşarak fiber altyapı etkinleştirmiş. @Alperen88
Aynen hocam yalnız etkili bir konuşma yapmak şart. Ben uygun bir dille durumu anlattım. Eşref saatine denk gelmek te önemli 🤣
İl müdürlüğünün onay vermesi gerekiyor. Muhtemelen pandemiden dolayı dosyalar üst üste binmiştir. Yetkilinin dediği gibi sıranız geldiğinde aktif olacaktır. Ben 1.5 ay beklemiştim zamanında. Twitter’dan veya MH’den destek almanız fayda etmez. Onlar sadece ileti kaydı oluşturur.
Çok sıra var evet hocam ben 20 gün falan bekledim
Hocam
Hocam küçükpazar nerenin küçükpazari:) hangi iss kullaniyosunuz? Memnun musunuz?

Son düzenleme:
Hocam ikamet yerim Siirt. 😀 D-Smart kullanıyorum. Ancak şu an VDSL kullanıyorum hala. D-Smartı arayıp fibere geçiş yapmak istediğimde kesinti olacağını ve bunun 7 güne kadar çıkabileceğini söyledi. E malum sınavlar falan var. Cuma günü başvuru yapacağım geçiş için. Sonrasında mutlaka sizi bilgilendiririm. Not : Binada halı hazırda VDSL vardı fiber gelmeden önce.

Geri
Yukarı