Türk Telekom fiber altyapı süreci

ne0nS

Decapat
Daha fazla  
Öncelikle merhaba, evimizin yakınlarında depremden dolayı yıkımlar olmuştu ve bundan dolayı internetimiz kesilmişti 10 aydır internetimiz yoktu fakat 1 hafta önce müdürlüğe gittiğimizde bizim oraya fiber getirecekler mis planı çizmişler onay bekliyorlarmış. 1-2 ay falan sürer diyorlar doğru mudur acaba? Bir üst sokağımıza getirmişler niye bu kadar geç sürüyor?

Son düzenleyen: Moderatör:
2 yıl boyunca ankastre değişimi içim uğraştım. 1 yıl bizimle alakası olmayan müdürlüğe gitmişim(kadın kayıt açıyorum diye bizi oyalamış başka birisi işe başlayınca ona denk geldik başka müdürlük bakıyormuş bizim bölgeye). 1 yıl da bizimle alakalı olan müdürlüğe gittim sonuç 0. Kendim kablo çektim sorunumu çözdüm ama hizmeti onlar bana değil ben bana sağlamış oldum. Bir saha çalışanından tavsiye aldım "zarar verildiyse hemen bizi yolluyorlar" demişti.

Uzun lafın kısası taşınabilir bir internet araştırması yapın çünkü çok bekleyeceksiniz.

2 yıl boyunca ankastre değişimi içim uğraştım. 1 yıl bizimle alakası olmayan müdürlüğe gitmişim(kadın kayıt açıyorum diye bizi oyalamış başka birisi işe başlayınca ona denk geldik başka müdürlük bakıyormuş bizim bölgeye). 1 yıl da bizimle alakalı olan müdürlüğe gittim sonuç 0. kendim kablo çektim sorunumu çözdüm ama hizmeti onlar bana değil ben bana sağlamış oldum. Bir saha çalışanından tavsiye aldım "zarar verildiyse hemen bizi yolluyorlar" demişti.

Uzun lafın kısası taşınabilir bir internet araştırması yapın çünkü çok bekleyeceksiniz.

Taşınabilir internetler çok pahalı.
Bizi pek bekleteceklerini sanmıyorum çünkü yaşadığım sehiri direk fibere geçirecekler mis arkadaşlarımın çoğu şu an fiber kullanıyor tanıdıklarıma sorduğum da 1 ay en fazla sürer dediler umarım dedikleri gibi olur.

Geri
Yukarı