Türk Telekom fiber altyapısı ile hangi ISS tercih edilmeli?

2 gün daha mı beklemeliyim ? Birde taahhütsüz old. için her aboneye fiyat artışı yansıyor sanırım değil mi ? Yani bugün itibaryle de abone olsam yine o zam yansıyor.
Birde internet paketinin yanında tv kanal desteği filan kampanyaları da varmı yada bugün gibi avantajı olanlar ?

Evet taahhüt olmadığı için zam gelince size de yansır. Zaten o sebeple fiyat garantisi yoksa güvenmeyin demiştim. TurkNet'te faturalara yeni zam geldi ve 140 lira oldu maalesef. Diğerleri de artık ona yakın olacak 1 Haziran zammıyla. O yüzden zam yapmış firma ile zam yapmamış firmanın şimdiki fiyatlarını karşılaştırmanın bir faydası yok.

TurkNet hariç yeni fiyatlarını duyuran olmadı benim bildiğim. Ama en azından 1 yıl garanti veriyorlar.

Ekran Resmi 2022-05-30 15.27.39.png

kaynak: donanimhaber.com

Farketmez hangisi en ucuza 100 Mbps veriyorsa onu alabilirsiniz. Nasıl olsa altyapı fiber, modem vs aynı Türk Telekom gelip kuracak.

İlla firma ismi isterseniz de TurkNet tavsiye ederim. Taahhüt yok, aylık 140 TL, 1 yıl sabit fiyat garanti. (Haziran 2023'e kadar)
Hocam selam türknet başvurusu yapıcam. Davet kodunuz varsa onunla kayıt olayım.
Az öce görüşmüş olduğum müşteri temsilcisi kurulum ücreti istedi. Bende ücretsiz kurulum olduğunu daha önceki görüştüğüm de belirttiniz dedim. Sonrasında davet kodu ile gelmek istediğimi belirttim, kurulum ücreti almıcaz zaten dedi davet koduna gerek yok muhabbeti yaptı görüşmeyi sonlandırdım.

Son düzenleme:
Hocam selam TurkNet başvurusu yapacağım. Davet kodunuz varsa onunla kaydolayım.
Az öce görüşmüş olduğum müşteri temsilcisi kurulum ücreti istedi. Bende ücretsiz kurulum olduğunu daha önceki görüştüğüm de belirttiniz dedim. Sonrasında davet kodu ile gelmek istediğimi belirttim, kurulum ücreti almıcaz zaten dedi davet koduna gerek yok muhabbeti yaptı görüşmeyi sonlandırdım.
Tabii buyurun.
1 ay ücretsiz kullanım için TurkNet davet kodum: XXQ73WL27HDW

Eğer telefonda abonelik başlatırsanız müşteri hizmetlerine; arkadaşını getir davet kodu kullanmak istiyorum diyerek bu kodu verebilirsiniz.

Online başvuru için de bu linki kullanabilirsiniz.

Bu kod ile beraber abone olursanız; aboneliğin ilk ayında çıkan fatura ödendikten sonra ikinci aydaki faturanız çıktığında ödenmiş görünecek. O ay hem siz hem ben 1 ay karşılıklı ücretsiz kullanım kazanacağız.

Tabii buyurun.
1 ay ücretsiz kullanım için TurkNet davet kodum: XXQ73WL27HDW

Eğer telefonda abonelik başlatırsanız müşteri hizmetlerine; arkadaşını getir davet kodu kullanmak istiyorum diyerek bu kodu verebilirsiniz.

Online başvuru için de bu linki kullanabilirsiniz.

Bu kod ile beraber abone olursanız; aboneliğin ilk ayında çıkan fatura ödendikten sonra ikinci aydaki faturanız çıktığında ödenmiş görünecek. O ay hem siz hem ben 1 ay karşılıklı ücretsiz kullanım kazanacağız.
tamam hocam peki bahsettiğim konu için ne diyorsunuz ? hem ücretsiz kurulum talep edip hem davet kodu ile abone olamıyor muyum ?

tamam hocam peki bahsettiğim konu için ne diyorsunuz ? hem ücretsiz kurulum talep edip hem davet kodu ile abone olamıyor muyum ?
Türknet önermiyorum kesinlikle. Kendi fiber altyapısında bile sürekli sorun yaşıyorum. Altyapın Türk Telekom ise biraz daha koy en azından müşteri hizmetleri ve teknik desteği iyi olan Türk Telekom'u seç. Kendi teknik destekleri gerçekten iyi seviyede.

Yeni abonelikte ücretsiz kurulum var mı emin değilim. Ben sadece geçiş için ücretsiz diye biliyorum. Ama yine de isterseniz bunu Sosyal'e özel TurkNet desteğe soralım bence.

Yeni abonelikte ücretsiz kurulum var mı? Arkadaşını getir kodu kullanabilir miyiz?
@500498 @TurkNet Destek Tutku @TurkNet Destek Ayşegül

Ayrıca kurulum için TurkNet'in şöyle bir sayfası varmış. Şimdi sizin için bakarken buldum.

Demiş ki;

Evinize kadar geliyor, internetinizi kuruyoruz! Evinizde internet hizmeti yoksa kurulum hizmeti TurkNet’te 162 TL. Kredi kartı veya banka kartı ile aboneliklerde ise sadece 108 TL.

Yeni abonelikte ücretsiz kurulum var mı emin değilim. Ben sadece geçiş için ücretsiz diye biliyorum. Ama yine de isterseniz bunu Sosyal'e özel TurkNet desteğe soralım bence.

Yeni abonelikte ücretsiz kurulum var mı? Arkadaşını getir kodu kullanabilir miyiz?
@500498 @TurkNet Destek Tutku @TurkNet Destek Ayşegül

Ayrıca kurulum için TurkNet'in şöyle bir sayfası varmış. Şimdi sizin için bakarken buldum.

Demiş ki;

Evinize kadar geliyor, internetinizi kuruyoruz! Evinizde internet hizmeti yoksa kurulum hizmeti TurkNet'te 162 TL. Kredi kartı veya banka kartı ile aboneliklerde ise sadece 108 TL.

Hocam tekrar bir görüşme sağladım. Ya ilk kurulum için ya da arkadaşını getir kodu için yardımcı olabiliyorlarmış. Benim de şu an kullanmakta olduğm internet hizmeti olmadığından arkadaşını getir kodu ile abone olmam durumunda ilk kurulum ücreti yansıtılacak

Hocam tekrar bir görüşme sağladım. Ya ilk kurulum için ya da arkadaşını getir kodu için yardımcı olabiliyorlarmış. Benim de şu an kullanmakta olduğm internet hizmeti olmadığından arkadaşını getir kodu ile abone olmam durumunda ilk kurulum ücreti yansıtılacak

Aslında o zaman sizin için hemen hemen aynı hesaba gelecek. Kurulum ödemezseniz arkadaşını getirden faydalanamayıp onun yerine 1 ay fatura ödeyeceksiniz, kurulum öderseniz hem siz hem de ben 1 ay fatura ödemeyeceğiz. Çünkü arkadaşını getir karşılıklı indirim yapıyor. Ama siz bilirsiniz hocam.

Netspeed'te böyle bir durum söz konusu değil sanırım çağrı talebi oluşturdum fakat dönmediler, onlarlada görüşmek istiyorum.
Bu fotoğraftakini nereden sorgulattın?
Bir arkadaşım sorgulatmamı istediği için. Neden sordunuz hocam ?
Sizi yanlış anlamışım afedersiniz. Bir sonraki yorumda arkadaş paylaşmış ☺️

Yeni konular

Geri
Yukarı