Türk Telekom fiber hız düştü

haggarz

Centipat
Yer
Bilecik
Daha fazla  
Meslek
Arıtma
1 aydır internetimden verim alamıyorum daha doğrusu çevrimiçi oyunlarda çok fazla laglanıyorum. Türk Telekom'un taahhüt ettiği 1000MBPS bana şu anda sağlanmıyor aldığım hız 95Mbps sizce sorun nedir ( tüm alternatif sorun oluşturabilecek şeyler değiştirildi) modem, network kablolar, fiber kutu, fiber optik başlık vs.

Son düzenleyen: Moderatör:
FTTH mı kullanıyorsunuz hocam.

Ftth olduğunu varsayarak, ftth'nin taahhüt ettiği maximum hız 1000mbpsdir. Bu durum, paketlere göre alabileceginiz maximum değeri ifade eder yani altyapi 1000mbps olabilir fakat, aldığınız paket 100mbit ise 100mbit alırsınız ftth olduğu için, Nokia sahadaysan 112mbps de durur. Huawei sahadaysan 125mbitte durur. Aldiginiz paket nedir öncelikle?

FTTH olduğunu varsayarak, FTTH'nin taahhüt ettiği maximum hız 1000MBPS'dir. Bu durum, paketlere göre alabileceginiz maximum değeri ifade eder yani altyapi 1000MBPS olabilir fakat, aldığınız paket 100Mbit ise 100Mbit alırsınız FTTH olduğu için, Nokia sahadaysan 112Mbps de durur. Huawei sahadaysan 125Mbit'te durur. Aldiginiz paket nedir öncelikle?

Reis paket 1000MBPS zaten son 1 ayda hız 940'dan 95'e kadar düştü rezillik çekiyorum ne olduysa taahhüt yeniledikten sonra oldu

Kampanya değişikliği oldu hız içeriği olarak tamamen eski paketle aynıydı 1 aydır mağdur oldum artık ne oyunlara girebiliyorum ne surf yapabiliyorum ya

12 aylık bir taahhüt yeniledik 1000download 50 upload

Geri
Yukarı