Türk Telekom fiber hız düştü

Anladım hocam 5 GHz üzerinden modemin yanında hız testi yapıp atar mısın bana atanan 100 Mbps gibi geldi.
Hız apaçık gözle görülür şekilde paket düşürülmüş fakat benim ödediğim fiyat 1000mbps paketi yani komedi arkadaşlar

Adama sorunu anlatıyorum direkt arıza kaydınız gözüküyor diyor gelişme hakkında fikir beyanında bulunmuyor

Hız apaçık gözle görülür şekilde paket düşürülmüş fakat benim ödediğim fiyat 1000mbps paketi yani komedi arkadaşlar

Adama sorunu anlatıyorum direkt arıza kaydınız gözüküyor diyor gelişme hakkında fikir beyanında bulunmuyor
Yapacak bir şey yok hocam bunlsr böyle geçiştirirler siz üzerinde düşmeniz gerekiyor. İmkan varsa müdürlüğe gidin.

Hocam arkadaşın dediği testi yaparmısınız

bakın 100/100

Dosya Ekleri

• ss.png
    ss.png
    12,2 KB · Görüntüleme: 17
Paket bilgilerini özel bilgiler içermeyecek şekilde bir atabilirmisiniz hocam.

O testi atacağım buraya fakat modem içine girip wifi açmam gerekiyor şuan da vaktim yok yarın sabah görüntüyü atarım bu konuya

Bu hız testi değil telefondan 5 GHz üzerinden yap hocam bir de burada Ethernet 100 Mbps ile sınırlı ondan 1000 Mbps alamıyorsunuz.

Geri
Yukarı