Türk Telekom Fiber İnternet için Sadece Apartman Yöneticisinin Başvurması Yeterli Mi?

Fiber internet hattı çekilebilmesi için apartman yöneticisinin apartman adına Türk Telekom müdürlüğüne başvurması yeterli midir? Bireysel başvurunun daha etkili olabileceğini düşünüyorum ama çoğunluğun ilgileneceğini sanmam.

Son düzenleyen: Moderatör:
Fiber internet hattı çekilebilmesi için apartman yöneticisinin apartman adına Türk Telekom müdürlüğüne başvurması yeterli midir? Bireysel başvurunun daha etkili olabileceğini düşünüyorum ama çoğunluğun ilgileneceğini sanmam.
Merak ettiğim bir konu çünkü müşteri hizmetlerinde şansın varsa konuyu bilen birinin telefonun ucunda olması lazım. Ben sordum sonuç alamadım. Altyapınız hipernet diyor türk telekom fiber başvurusu yapabilmemiz lazım heralde.

Ben yeni taşındığım binada sadece TTNET altyapısı olan sitede Vodafone altyapısı olmadığı için iptal ettirmek zorunda kaldım. MH Binadan en az 10 kişinin imzası ile mail atmamı istediler. Bina yeni olduğundan dolayı 6 kişi var. Hiç uğraşmadan iptal ettirdim. Türksat Kablo neti aradım, onlarda altyapımız yok maalesef beklemeniz gerekli deyince mecbur olarak TTNET başvurusu yaptım. Ayrıca cayma bedeli falanda almadı Vodafone. Benim deneyimim bu şekilde oldu.

Arkadaşım Beylikdüzüne taşındı, genel müdürlük evine çok yakın, gidip sormuş ne lazım diye, imzaları toplamış, ben oradayken birlikte TT müdürlüğüne gittik 2 saat sıra bekledik, aldığı cevap ben bu imza listesini ve dilekçeyi alamam, nasıl yani demiş müdür gelmiş vs. (arkadaşım stajyer avukat) yani bunu alıp işleme koyabileceğimiz bir şey değil demiş, peki bunu yapmamı neden söylediniz o zaman? Cevap yok bilgi yok genel müdürlükte karşısında fiziksel olarka varolan insanların bir cevabı yok. Türktelekom ve TR durumu bu şekilde işte.
NOT: 2 Bloktan 15er den fazla imza mı ne toplanmıştı öyle hatırlıyorum.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı