Türk Telekom fiber kablosu koptu

soulflyester

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaslar merhaba,
Yaklasik 3 ya da 4 gun once yatagimin yerini degistirirken odanin icinden gecen fiber kabloda 5 cm'ye yakin bir yirtik olustu ve aninda internet gitti. Ondan once de fiber cihazindaki sokete takilan aparatta sikinti cikmisti. Ariza kaydi olusturdum, geldiler yaptilar sağ olsunlar fakat yapildiktan sonra ariza kaydinin giderilmedigi ve halen devam ettigi bitince ise bildiriceklerini SMS yoluyla her gün ayni metin ile iletiyorlar. Eski ariza kaydi bitmediginden yeni acamiyorum. Ev su anda asiri sinirli. Online egitime giren 3 kardesim var ve hepsinin yakin zamanda sinavlari var. Sizce ne olur?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaslar merhaba,
Yaklasik 3 ya da 4 gun once yatagimin yerini degistirirken odanin icinden gecen fiber kabloda 5 cm'ye yakin bir yirtik olustu ve aninda internet gitti. Ondan once de fiber cihazindaki sokete takilan aparatta sikinti cikmisti. Ariza kaydi olusturdum, geldiler yaptilar sağ olsunlar fakat yapildiktan sonra ariza kaydinin giderilmedigi ve halen devam ettigi bitince ise bildiriceklerini SMS yoluyla her gün ayni metin ile iletiyorlar. Eski ariza kaydi bitmediginden yeni acamiyorum. Ev su anda asiri sinirli. Online egitime giren 3 kardesim var ve hepsinin yakin zamanda sinavlari var. Sizce ne olur?
Müşteri hizmetlerini arayıp görüştünüz mü?

Hocam, fiber kablo için yapacak bir şey yok. Kendiniz yapamazsınız.

Şubeye gidin ya da fiber kablo satan elektrikçi, bilgisayarcı varsa yardım isteyin, muhtemelen aparat vardır.

Bizimde kopmuştu elektrik vs gibi işlerden anlayan birisi yapabilir. Kablolar arasında bağlantı kurup bantlamıştık o şekilde kullanıyorum şuanda.

İhbar hatları var farklı bir numara 444'lü ya da 0850 ile başlayan değil şu an hatırlamıyorum ama bir ara kendilerini altyapı için aradığımda burası altyapıdaki kablo kopması vs durumlarda devreye girer demişti.

Fiber kablo evden mi geçiyor?

Hocam kapinin uzerinden benim odama geciyor.
Müşteri hizmetlerini arayıp görüştünüz mü?

Musteri hizmetlerine baglanamiyorum. Nedeni ise onceki ariza kaydinin hallolmasina ragmen hala ariza kaydimizin olmasi. Kardesim gorusmeye gitti ariza kaydinin birini silmeye caliscaklardi sube de halledememisler ve ariycaklarini bildirdiler.

Geri
Yukarı