Türk Telekom fiber kutu değişikliği

benim dönüşüm olmayacak gibi. Proje çizilip onaya gönderilmiş Genel merkez orada zaten fiber var bir şey yapmanıza gerek yok diyip ret vermiş. öyle hemen gelip takalım diye bir şey olmuyor arkadaşlar. Ben çok basit sanıyordum ama değilmiş. Proje onay almadan da satışa açamıyorlarmış
Ben de kolay olmayacağını söylemiştim ama sonradan size OBK falan verilince iyi dedim hallolacak herhalde. Hem şaşırdım hem de sizin adınıza sevinmiştim. Neyse sağlık olsun bir süre daha FTTB kullanmaya devam. Umarım siz de Bir gün FTTH altyapıya kavuşursunuz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu video da yapılıyor ben cidden hiçbir şey anlamadım tamamen ŞANS bu işler ben halen zorlamaya devam edeceğim online işlemlerde bu bölgeye 1 gigabit internet veriyor ben onu alana kadar zorlayacağım.

Ben de kolay olmayacağını söylemiştim ama sonradan size OBK falan verilince iyi dedim hallolacak herhalde. Hem şaşırdım hem de sizin adınıza sevinmiştim. Neyse sağlık olsun bir süre daha FTTB kullanmaya devam. Umarım siz de Bir gün FTTH altyapıya kavuşursunuz.
hocam bizzat müdür demişti dönüşüm yapacaz diye. ancak olayın içine genel merkez girdiğini bilmiyordum. hatta önce İstanbul bölge sonra ise ankaraya onaya gittiğini söyledi arkadaş. Telekom fttb leri ftthye dönüştürme projesi başlamadan bu iş olmayacak gibi arkadaşlar.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu video da yapılıyor ben cidden hiçbir şey anlamadım tamamen ŞANS bu işler ben halen zorlamaya devam edeceğim online işlemlerde bu bölgeye 1 gigabit internet veriyor ben onu alana kadar zorlayacağım.
bu olay gerçekten tuhaf. koca apartmanda sadece 1 daireye ftth vermişler bu nasıl olur valla enterasan :D

Son düzenleme:
Hocam resmen alay ediyorlar bizimle ben bu konuda kararlıyım şikayet üstüne şikayet açacağım dilekçe verdim bugün de bunlara da cevap verilmez işleme alınmaz ise dava etmeyi düşünüyorum bana 200mbps paket satarken iyi veremeyince paket düşürün diyorlar yok öyle paketi vermeden önce düşüneceklerdi

Hocam resmen alay ediyorlar bizimle ben bu konuda kararlıyım şikayet üstüne şikayet açacağım dilekçe verdim bugün de bunlara da cevap verilmez işleme alınmaz ise dava etmeyi düşünüyorum bana 200Mbps paket satarken iyi veremeyince paket düşürün diyorlar yok öyle paketi vermeden önce düşüneceklerdi.

Dava açsanız bile kazanma şansınız düşük. Üstünüze avukat ordusu salabilirler. Dava en az 2 sene sürer.

Geri
Yukarı