Türk Telekom fibere geçilir mi?

Hocam aslında direk TürkNet geçin ya TürkNet'in fibere müşteri hizmetleri var ama sadece Gigafiber için mi bilmiyorum ama müşteri hizmetleri olmaması sıkıntı değil sıkıntı olursa destek kaydı açarsınız 24 saat içinde dönerler. Zaten fiberde kabloda sıkıntı olmadıkça sıkıntı olmaz.

Hocam aslında direk TürkNet geçin ya da TürkNet'in fibere müşteri hizmetleri var ama sadece Gigafiber için mi bilmiyorum ama müşteri hizmetleri olmaması sıkıntı değil sıkıntı olursa destek kaydı açarsınız 24 saat içinde dönerler. Zaten fiberde kabloda sıkıntı olmadıkça sıkıntı olmaz.
Fiber e de var hocam. Kendimden biliyorum.

Hocam o zaman TurkNet den alın. Aynı hızı verir sisteme düşmemiştir daha fiber olduğu. Eğer abone olacaksanız TurkNet e imzamdaki linkte davet kodum var onu girerek 1 ay bedava kazanabilirsiniz.

Hiç de bile. TT nin stabil internet falan verdiği yok. TurkNet e geçtim rahatladım.
TT altyapı sağlayıcı olduğu için en iyi hizmeti TT veriyor. Elbette istisnalar olabilir. Ancak genellikle TurkNet'in hizmetinde çok şikayet var. Kendim de bizzat kullandım, TurkNet'te gereksiz kopmalar, akşam saati 150-200 pingler havadaydı. TT'ye geçince rahatladım ben de. Sonra Millenicom'a geçtim. Bir TT olmasa da fena değil o da.

Geri
Yukarı