Türk Telekom fiberden Millenicom fibere geçiş

Hayal kuruyorum değerleriniz güzel.

Altyapımız yok ve 8 dowloand, 0.40 upload ile CS:GO rank kasıyoruz işe bak :D

Hocam bu TurkNet falan varya onlara altyapı için başvurmanızı öneririm. Belki altyapı gelir.

Türk Telekom'dan 120 TL'ye 16 Mbps alıyorum. Siz nasıl 100 Mbps 90 TL'ye aldınız?

Hocam Türk telekoma 8Mbps'lik paket ile 85 liradan başladım ilk sene sonra 90 TL'ye 16'lik pakete geçtim en sonda ise pandemi yüzünden 6 upload 24 download verdi aynı fiyata baktım idare etmiyor konuştum Milleni ile böyle bir fiyat verdi tahhattüsüz olan versiyonu bu fatura hep aynı bir de tahhattüt lü olan var 3 ay 70 lira sonra 129 mu öyle bir şey. Bir konuşun hocam belki ilginizi çeker.
RX580 memnun musunuz?

İmzadaki sistemimi kendim yaklaşım 1100 liraya toplamıştım hocam gayet memnunu sistemimden ısınması falan yok RX580'i topladığım zaman 550 liraya almıştım.
100Mbps'yi TT vermemiş ki. Yoksa ben mi yanlış anladım.

Hocam interneti Millenicom Türk Telekom'dan kiralıyor diye biliyordum zaten modem port veyahut başka bir şey değişmedi sadece modem arayüzden kullanıcı adı şifre değiştirdim. Ve kullanıma başladım.
FTTH tam olarak nedir?

Millenicom da iyidir.

FTTH hocam şöyle söyleyim
ADSL - VDSL varya bir de fiberin binaya kadar fiber ve eve kadar fiber diye ayrılanı varmış herhalde ben böyle anladım bendeki eve kadar yani modeme kadar fiber geliyor bir de binaya kadar olanı var onu bilmiyorum böyle özetleyebilirim.

Yeni konular

Geri
Yukarı