Türk Telekom flash SMS neden 1 TL kesiyor?

Lyviq

Hectopat
Merhaba, olay dün başıma geldi. 6 TL bakiyem vardı mobil veriyi açıp kapattım anında 1 TL kesildi, tekrar yaptım yine aynı şekilde. Böyle böyle 6 TL gitti. "flash SMS mesajı' adında gelen mesaj bilgileri resimdedir.
Screenshot_2022-05-07-11-54-32-160_com.google.android.apps.messaging.jpg

Paketin yoktur/bitmiştir, kullandığın miktarı ücretlendiriyor işte.
Aksi bir durum olduğunu düşünüyorsan müşteri hizmetlerini ara.
Kardeşim çok basit şeyler söylüyorsun, paketim yok evet ama aç kapa yaparak 1 tl yemez hiçbir şey açık değil ve daha öncede yaptığım oldu böyle bir durumla karşılaşmadım. Müşteri hizmetleri de konuda bilgisiz

Kardeşim çok basit şeyler söylüyorsun, paketim yok evet ama aç kapa yaparak 1 tl yemez hiçbir şey açık değil ve daha öncede yaptığım oldu böyle bir durumla karşılaşmadım. Müşteri hizmetleri de konuda bilgisiz
Aç kapa yapınca ücretlendirmesi bana normal geldi.
Bir uygulamanın açık olmasına gerek yok arka planda internet her zaman kullanılıyor.

Zaten herhangi bir paketin yoksa veya bitmişse ve bu durumda kullanmaya devam edersen çok daha yüksek miktarlarda ücretlendirilir aç kapa yapılmasında 1 TL ücretlendirilmesi normal.

Paketin yoksa aç kapa yaparak nasıl 1 lira gitmez? Açıp sözleşmeni okudun mu? Çünkü tam olarak dediğim yazıyor.

Doğru orantı falan mı arıyorsun? 5 GB 10 lira ise 5 MB 1 kuruş olacak mı sanıyorsun?
Paketsiz konuştuğunda da konuşma lütfunda bulunduğun için sana para ödüyorlardır sana göre.

Merhaba, olay dün başıma geldi. 6 TL bakiyem vardı mobil veriyi açıp kapattım anında 1 TL kesildi, tekrar yaptım yine aynı şekilde. Böyle böyle 6 TL gitti. "flash SMS mesajı' adında gelen mesaj bilgileri resimdedir.
Eki Görüntüle 1380685
Hocam bende de aynı sorun var. Çözebildiniz mi acaba?

Hocam bende de aynı sorun var. Çözebildiniz mi acaba?

2.5 ay önce falan olmamaya başladı, tabii paket yokken hemen aç kapa yapınca geçen 2-3 defa mesaj geldi ama onun haricinde durup dururken olmuyor. Yeni hat aldıktan 4 ay sonra bu sorunu yaşadım, ounnla mı alakalıydı bilmiyorum. Direkt gidip konuşun bence.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı