Türk Telekom geçiş onayını bekletiyor

CodeNameREAH

Decapat
Daha fazla  
Ben hayatımda böyle rezil rüsva bir şirket görmedim taahhüdüm biter bitmez zaten aldığım hızda nedense bir artış oldu🤡
Şimdi de yaklaşık 2 günter bekletiyorlar adamları arayıp niye onay vermediklerin sorunca bizlik bir şey yok demeleri mi dersiniz başvurunuz gözükmüyor mu dersiniz?..
Bu ISS kötü olursa tekrardan TT geçerim diyordum ancak bu olaydan sonra asla bu şirketle bir iş yapmayacağım. Telefon aboneliğim bittiği anda başka operatöre geçiş yapacağım.
Bunlar müşteriye önem vermeyen piyasadan silinmesi gereken firmalardan bir tanesi maalesef.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben hayatımda böyle rezil rüsva bir şirket görmedim taahhüdüm biter bitmez zaten aldığım hızda nedense bir artış oldu🤡
Şimdi de yaklaşık 2 günter bekletiyorlar adamları arayıp niye onay vermediklerin sorunca bizlik bir şey yok demeleri mi dersiniz başvurunuz gözükmüyor mu dersiniz?
Bu ISS kötü olursa tekrardan TT geçerim diyordum ancak bu olaydan sonra asla bu şirketle bir iş yapmayacağım. Telefon aboneliğim bittiği anda başka operatöre geçiş yapacağım.
Bunlar müşteriye önem vermeyen piyasadan silinmesi gereken firmalardan bir tanesi maalesef.

Paşaların gönlüne göre.

Geri
Yukarı