Türk Telekom GPON altyapı destekli modem önerisi

nasıl yaptığınızıı ve ayarları buraya atarsanız başkalarıda faydalanır
Farklı bir ayar yapmadım hocam.

TTnet için VLAN ID 35 yaptım.

@ttnet ile biten kullanıcı adı ve şifremi yazdım.

Bu kadar. Mac adresini bile değiştirmeme gerek kalmadı, varsayılan olarak bıraktım.

Farklı bir ayar yapmadım hocam.

TTnet için VLAN ID 35 yaptım.

@ttnet ile biten kullanıcı adı ve şifremi yazdım.

Bu kadar. Mac adresini bile değiştirmeme gerek kalmadı, varsayılan olarak bıraktım.
Aldığın ürün bu mu ?

Eskisinden ne farkları var ?
Online oyun oynuyorsan ping durumu nedir ?

Aldığın ürün bu mu ?

Eskisinden ne farkları var ?
Online oyun oynuyorsan ping durumu nedir ?
Evet ürün bu. TTnet'in modeminde 2.4 GHz ve 5 GHz kablosuz bağlantıyı aynı anda kullanamadığım için aldım ben. Ping olarak bir sıkıntım yoktu oyunlarda, hala yok. Değeler de aynı.

Arkadaşlar ben türk Telekom ffth alt yapisindayim direk hat evin içine geliyor Asus router aldım lakin kurulumunu yapamadım yardımcı olur musunuz tşkler

Teşekkürler hocam. Baya uğraştım ama sonunda buldum sorunu. TTnet bana yanlış şifre veriyormuş. Şifremi sıfırlatıp tekrar aldım ve sorunsuz çalışıyor şuan router.

Merhabalar, birkaç ay sonra tekrardan gündeme getiriyorum ancak şu şifreni nasıl sıfırladım onu sormak istiyorum. Bende de benzer sorun var.
Turknet fiber kullanıyorum. Kuruluma TTnet geldi ve ZTE H298a router ile Huawei marka GPON cihazını kurup gittiler. İnternet arada sorun çıkardığı için eskiden kullandığım fiber destekli Airties 5760 modemi router olarak ayarayıp kurmaya çalıştım ancak bir türlü bağlantı sağlayamadım. Acaba benimde şifre mi yanlış diye düşündüm. [email protected] kullanıcı adı ve şifresi f265796c25 gibi random bir şekilde gelmişti.

Geri
Yukarı