Türk Telekom GPON iç tesisatını müşteriye bırakıyor

RuffneckTR

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Meslek
Okuyorum
Ben Edirne'nin bir ilçesinde, sitede yaşamaktayım. Bulunduğum sitede 700 daire var. Oturduğum bina için Türk Telekom Edirne İl müdürlüğü ile GPON dönüşümü hakkında konuştuğumda ise kutuyu ve kabloları ücretsiz vereceklerini, kabloları her daireye elektrikçi yardımı ile bizim çekmemizi ve kutu montajını bizim yapmamızı, sonlandırmayı kendileri yapacağını söylediler. Kısaca bina içi işçiliği bizim yapmamızı istediler. Tabi bina içi işçiliği kendileri de yapabilirmiş fakat bütçe isteği onaylanma ihtimali çok düşükmüş. Eğer biz yaparsak %80-%90 onaylanırmış. Binamızda 16 daire var. Sizce elektrikçi 1 daire için kaç TL ister?

Son düzenleyen: Moderatör:
O biraz elektrikçinin insafına kalmış bir durum kullanacağı malzeme işçiliği vs.
Sen en güzeli fiyat araştırması yap birde dairelerin hepsini ikna etmen lazım

O biraz elektrikçinin insafına kalmış bir durum kullanacağı malzeme işçiliği vs.
Sen en güzeli fiyat araştırması yap birde dairelerin hepsini ikna etmen lazım
Dairelerden imzayı aldım, fakat ücretsiz diyerek imza aldım. Zamanı geldiğinde, herşey yerli yerine oturduğu zaman açıklayacağım. Fiyat 50-100TL olursa herkesin karşılayabileceğini düşünüyorum.

Dairelerden imzayı aldım, fakat ücretsiz diyerek imza aldım. Zamanı geldiğinde, herşey yerli yerine oturduğu zaman açıklayacağım. Fiyat 50-100TL olursa herkesin karşılayabileceğini düşünüyorum.
İşin içine para girdiği zaman işler biraz değişebilir :)
Dediğim gibi farklı yerlerden fiyat alırsan senin için avantaj olur

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı