Türk Telekom GPON yararları ve zararları

Gerçekten GPON Altyapın var ve 8 MBPS Mi aldın :/ O altyapı için yapmadığım şey kalmadı gelirse direk 100 MBPS Alacağım.
16 MBPS aldım. Superonline dışında hizmet veren sadece Türk Telekom vardı. Ben de 16 MBPS fiber almayı kabul ettim, Turknet veya Millenicom hizmet vermiyor.

16 MBPS aldım. Superonline dışında hizmet veren sadece Türk Telekom vardı. Ben de 16 MBPS fiber almayı kabul ettim, Turknet veya Millenicom hizmet vermiyor.
Arkadaşın demek istediği o altyapının hakkı 16 Mbps değildir. Şu an ADSL kullanıcıları bile 16 Mbps alabiliyor zaten. Bence de paket seçimlerinizde hata var. Ama sizin bileceğiniz iş.

Arkadaşın demek istediği o altyapının hakkı 16 Mbps değildir. Şu an ADSL kullanıcıları bile 16 Mbps alabiliyor zaten. Bence de paket seçimlerinizde hata var. Ama sizin bileceğiniz iş.
Katılıyorum ben yüksek hızda paket satın almak istiyorum ama bana altyapı vermiyor TT. Gidip de düşük hız isteyen abonelerine GPON FTTH Fiber çekiyor.

Siz ne önerirsiniz? 80 TL'i geçmeyecek herhangi bir 70-100 MBPS paket var mı?

Siz ne önerirsiniz? 80 TL'i geçmeyecek herhangi bir 70-100 MBPS paket var mı?
TT Bu fiyata bu paketi bulma şansın çok az. 20 Yıllık müşteri isen belki özel kampanya yaparlar ama 100 TL'ye 100 MBPS Millenicom var ona geçilebilir ama cayma bedeli konusunu iyi düşünün sanırım yeni sözleştiniz TT İle.

cayma bedeli konusunu iyi düşünün sanırım yeni sözleştiniz TT İle.
Geçecekseniz bir an önce geçmenizi tavsiye ederim bende. Çünkü vakit geçtikçe cayma bedelinizin faturası artacaktır. Şİmdi iptal etmek isterseniz tahmini 200-250 TL ödersiniz. Bunun 100 TL'sini Millenicom karşılar. Fakat daha sonra iptal etmek isterseniz bu sefer sizden aldığınız bütün indirimlerin ücretini isterler. Bu da yüksek bir meblağ tutabilir.

Geçecekseniz bir an önce geçmenizi tavsiye ederim bende. Çünkü vakit geçtikçe cayma bedelinizin faturası artacaktır. Şİmdi iptal etmek isterseniz tahmini 200-250 TL ödersiniz. Bunun 100 TL'sini Millenicom karşılar. Fakat daha sonra iptal etmek isterseniz bu sefer sizden aldığınız bütün indirimlerin ücretini isterler. Bu da yüksek bir meblağ tutabilir.
Katılıyorum ayrıca ilk 14 gün koşulsuz iptal edilebiliyor bundan faydalanabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı