Türk Telekom güvenli internet nasıl kapatılır?

Hellw1n

Centipat
Daha fazla  
Merhaba. Bu güvenli internet saçmalığından dolayı Ubisoft'ta vs. oyun indiremiyorum. Müşteri temsilisini araması için aileme söylesem saçma şeyler söyleyecekler. Telefondan yapmaya çalıştım uygulamadan kapattım fakat bir etkisi olmadı. Ne yapabilirim?

Evde internet işlemi için güvenli interneti kapatmak istiyorsanız mesaj kısmına “GÜVENLİ İPTAL” yazıp 6606'ya mesaj gönderip sonucu söylersiniz.

Evde internet işlemi için güvenli interneti kapatmak istiyorsanız mesaj kısmına “güvenli iptal” yazıp 6606'ya mesaj gönderip sonucu söylersiniz.

Ev interneti ise 6606'a guvenlı ıptal SMS'i atar mısınız? Mobil ise 2500 olacak.

Kendi ve annemin telefonuyla attım GSM numarası kayıtlı değil dedi babamınkiyle attım hiçbir şey olmadı mesaj vs. gelmedi.

Kendi ve annemin telefonuyla attım GSM numarası kayıtlı değil dedi babamınkiyle attım hiçbir şey olmadı mesaj vs. gelmedi.

Ev interneti kimin üzerineyse onun telefonundan SMS atın. Mobil internet ise kimin telefonunda takılıysa o telefondan atın. SMS gelmiyorsa sonra tekrar deneyin, olmuyorsa MH arayacaksınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı