Türk Telekom Hatta Yüklenen Paradan Otomatik Tarife Yenileme Sorunu

marcel'o

Megapat
Makaleler
1
Bugün ablamın Türk Telekom hattına 20 TL para yükledim. Mobil ödemede kullanmak için. Fakat şu an mevcut tarifesi devam etmesine rağmen -12 gün var daha- 19 liralık tarifeyi yeniledi. Hatta geri para iadesi alabilir miyim?
Ek olarak: Fiş duruyor. Parayı hattan iade almak istiyorum. Nakit olarak değil.
-----
Peki yüklediğim markete gidip parayı oradan alabilir miyim?

Son düzenleme:
Çözüm
Online desteğe nereden ulaşabilirim?
İnternet sayfasında bulunması lazım.
Bulamadıysanız müşteri hizmetlerine bu şekilde ulaşılabiliyormuş.
444 1 444 arayıp ardından 1’e basınız bu adımı geçtikten sonra 6 ve yine tekrardan 0’a basmanız durumunda direk olarak Türk Telekom müşteri hizmetlerine bağlanma işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.
Bugün ablamın Türk Telekom hattına 20 TL para yükledim. Mobil ödemede kullanmak için. Fakat şu an mevcut tarifesi devam etmesine rağmen -12 gün var daha- 19 liralık tarifeyi yeniledi. Hatta geri para iadesi alabilir miyim?
Ek olarak: Fiş duruyor. Parayı hattan iade almak istiyorum. Nakit olarak değil.
-----
Peki yüklediğim markete gidip parayı oradan alabilir miyim?
Hatta iade konusunda fikrim yok ama yükleme yaptığın yerden geri alamazsın.

2. seçenekteki gibi oldu. 42 gün değil yani. Müşteri hizmetleri numarası 444 1 444 mü? Bu numarayı arayınca ona basın buna basın diyor. Nasıl iletişime geçeceğim?

Online desteğe nereden ulaşabilirim?
İnternet sayfasında bulunması lazım.
Bulamadıysanız müşteri hizmetlerine bu şekilde ulaşılabiliyormuş.
444 1 444 arayıp ardından 1’e basınız bu adımı geçtikten sonra 6 ve yine tekrardan 0’a basmanız durumunda direk olarak Türk Telekom müşteri hizmetlerine bağlanma işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Çözüm
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı