Türk Telekom internet hızı düştü

Electrix

Hectopat
Daha fazla  
Öncelikle merhaba. Geçenlerde birileri kabloyu çalmış. TT ekipleri taktılar ama 16/3.6 olan internet 11.5/3.6 oldu. TT'deki adama düşük diyorum, Speedtest falan, yalan onlar diyor. Ben buna ne diyebilirim? VDSL altyapı ve kabloda bir sıkıntı olmadığını söylüyor. Acaba fotoğraftaki modem arayüzünü göstersem doğru olur mu? Ama gerçekten indirmelerde 12 saatte indirdiğim oyun 17 saatte falan indi.

Ekran görüntüsü 2021-05-26 100940.jpeg

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle merhaba. Geçenlerde birileri kabloyu çalmış. TT ekipleri taktılar ama 16/3.6 olan internet 11.5/3.6 oldu. TT'deki adama düşük diyorum, Speedtest falan, yalan onlar diyor. Ben buna ne diyebilirim? VDSL altyapı ve kabloda bir sıkıntı olmadığını söylüyor. Acaba fotoğraftaki modem arayüzünü göstersem doğru olur mu? Ama gerçekten indirmelerde 12 saatte indirdiğim oyun 17 saatte falan indi.

Eki Görüntüle 1041249

Benim paket 50 Mbps ama oradaki değerler her hafta değişiyor bir hafta 14 bir hafta 25 bir hafta 33 diyorlar ama hiç 50 yazmadılar.

Eki Görüntüle 1041249
Türk Telekom sitesindeki hız testinden test yap. Sıkıyorsa ona da yalan desinler. Kendi ayağına sıkarlar. :)

Türk Telekom = Turbox (Turbox daha berbat ama neyse :D)
VDSL altyapıya sahibim, 50 Mbps'lik paketteki test sonuçları (Modem 2016'dan kalma.)

1622014371782.png

Ayrıca yalan onlar diyorsa kendi sitelerinden yaptığımdada aynı sonuçlar çıkıyor, o da mı yalan :D?

Yeni konular

Geri
Yukarı