Türk Telekom internet hızı düştü

Berkay kaya

Centipat
Daha fazla  
Evimizde yıllardır Türk Telekom kullanılmakta. Önceki paketimiz 35Mbps idi. Şu an 16Mbps. Aylardır paketi yükseltmek istiyoruz ancak tek dedikleri şey "boş port yok"
Belli zamanlarda inanılmaz dalgalanmalar oluyor, evdekinler aynı anda YouTube'a dahi bakamıyor tek kelimeyle rezalet. Arada TurkNet'in sitesinden hız testi yapıyorum bazen 75Mbps çıkıyor birkaç hafta sonra 16,24 diye değişiyor. Bunlar port boşluğundan mı değişiyor? TurkNet'e geçersem bu rezillik biter mi?

TurkNet biraz sorunlu bizzat TurkNet kullanıyorum ve sabit 80 Mbps eğer altyapınız uygun ise 1000 Mbps verebiliyorlar fakat müşteri hizmetleri yok bir sorun olduğunda ulaşmak biraz zor

TurkNet biraz sorunlu bizzat TurkNet kullanıyorum ve sabit 80 Mbps eğer altyapınız uygun ise 1000 Mbps verebiliyorlar fakat müşteri hizmetleri yok bir sorun olduğunda ulaşmak biraz zor.

Evet en büyük aklımı kurcalayan mesele müşteri hizmetlerinin olmaması. Ha Türk Telekom'un var ne işe yarıyor dersen anca boş port yok falan diyorlar.

TurkNet'in bir sürü yalan numarası var aradığınızda sizden adres istiyorlar eve geliyorlar ve gelen ekip genelde D-Smart oluyor o yüzden araştırıp kendi numarasından arayıp TurkNet'e geçin

Evet en büyük aklımı kurcalayan mesele müşteri hizmetlerinin olmaması. Ha Türk Telekom'un var ne işe yarıyor dersen anca boş port yok falan diyorlar.
Twitter kullanarak ulaşabiliyorsunuz fakat bu biraz uğraştırıcı

0(850) 288 80 81
0(850) 288 10 10
0(850) 288 80 16 bu numaralar sözde TurkNet'e ait fakat gelen ekip D-Smart oluyor :)

Geri
Yukarı