Türk Telekom internet hızım ne kadar?

16 mbps ama türk telekom mobil uygulamasından yeni teklifler geldi 20 mbps paket 16dan yüklek olma ihtimali varmı banamı 16 yoluyor.
Hattınız ADSL olduğu için altyapınız daha yükseği desteklese dahi orada göremezsiniz.
Ama hat zayıflaması ve SNR değerinizi kontrol ettiğimde altyapınız 55 60 Mbps'yi destekler.
Linkten altyapınızı sorgulayın.
Modeminiz destekliyorsa VDSL paketlerinden birine geçmelisiniz.

Hattınız ADSL olduğu için altyapınız daha yükseği desteklese dahi orada göremezsiniz.
Ama hat zayıflaması ve SNR değerinizi kontrol ettiğimde altyapınız 55 60 Mbps'yi destekler.
Linkten altyapınızı sorgulayın.
Modeminiz destekliyorsa VDSL paketlerinden birine geçmelisiniz.

yani vdsl varmı hattımda geçe bilirmiyim ?

hattımda 16 mbps adsl ama bana türk telekom mobil uygulamada 20 mbpslik teklif geldi yani altyapım vdslmi oldu?
Hattınızın taşıyabileceği max değer 17 mbit ancak stabil alabileceğiniz değer 16 mbit. Bu nedenle ideal değerleri kullanıyorsunuz. Herhangi bir sağlayacıdan adres bazlı altyapı sorgulayarak VDSL olup olmadığına bakabilirsiniz.
benim altyapımmı en fazla 17 yoksa internet sağlayıcısımı bana 17 gönderiyor ?

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    28,4 KB · Görüntüleme: 25
  • Adsız.png
    Adsız.png
    16,3 KB · Görüntüleme: 25
Son düzenleme:
hattımda 16 mbps adsl ama bana türk telekom mobil uygulamada 20 mbpslik teklif geldi yani altyapım vdslmi oldu?

benim altyapımmı en fazla 17 yoksa internet sağlayıcısımı bana 17 gönderiyor ?
En fazla 17 mbit destekliyor.
@jeunesturcs hocam bu değer tablosu benim arayüzde yok nasıl elde edebilirim.
Konu ile ilgisi yok ama burdan sormak istedim.
Modem markası nedir?

tamam bendede 17 yazıyor daha fazla olma ihtimali varmı onu diyorum yoksa internet sağlaıyıcısımı bana 17 gönderiyo ?
Akran görüntüsünü @questa için atmıştım. Ancak siz de inceleyebilirsiniz, maksimum oranla gelen oranı karşılaştırmanız yeterli. Benim altyapım 96 Mbiti destekliyor ancak gürültü değer vb. nedenlerden dolayı sabit olarak alabildiğim 81 Mbit. Onu da fiziksel olarak 75 civarı alabiliyorum.

Akran görüntüsünü @questa için atmıştım. Ancak siz de inceleyebilirsiniz, maksimum oranla gelen oranı karşılaştırmanız yeterli. Benim altyapım 96 Mbiti destekliyor ancak gürültü değer vb. nedenlerden dolayı sabit olarak alabildiğim 81 Mbit. Onu da fiziksel olarak 75 civarı alabiliyorum.
Hocam bende o menü çıkmıyor bunun hakkında sosyalde destek bile istedim müşteri hizmetlerinden öğreneceğim.

Geri
Yukarı