Türk Telekom internet ışığı kırmızı yanıyor ve teknik servis gelmiyor

gatoratemylips

Hectopat
Gerçekten bunalttı beni bu Türk Telekom. Sürekli kesiliyordu. En son internet ışığı kırmızıda kaldı. En ihtiyacım olduğu zaman internetsiz kaldım. Teknik servisi geçen de aradık gelmediler. Ne yapabiliriz? Bir çözümü yok mu bunun? Taahhüt biter bitmez kesinlikle iptal edeceğim.

Gerçekten bunalttı beni bu Türk Telekom. Sürekli kesiliyordu. En son internet ışığı kırmızıda kaldı. En ihtiyacım olduğu zaman internetsiz kaldım. Teknik servisi geçen de aradık gelmediler. Ne yapabiliriz? Bir çözümü yok mu bunun? Taahhüt biter bitmez kesinlikle iptal edeceğim.
Anlamadım, teknik servis gelecek dendi ve gelmedi mi?

Modemi resetlediniz mi hocam? Veya kablolarda hasar var mı kontrol ettiniz mi?

Benim modemde int ışığı kırmızı yanınca arada kapat aç yapıyorum kendi kendine düzeliyor genelde. Özellike son zamanlarda bir anda kesildiği çok oluyordu(1-2 günde bir) ama kısa sürede geliyordu.

Bu siteye gidip e-devletiniz ile giriş yapıp şikayette bulunabilirsiniz.
Uğraşmayın, süründürürün, sürünsünler.

Gelmelerini beklemekten başka yapacağınız bir alternatif yok maalesef. Gerçekten internet firmaları bayıyor.

Geri
Yukarı