Türk Telekom internet iyi mi?

• Konuyu başlatan efew0
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 17
  • Görüntüleme 251
GigaFiber altyapınmı var yoksa Türk Telekom altyapısındaykenmi gelmediler.

VDSL içinde TurkNet öneririm.

5 aydır gelmemeleri imkansız.

Yok kanka değil dümdüz gelmediler, işim gücüm yok kötülemek için yalan söyleyecek değilim kullanmış olsam kötü hizmet alsam kötülerim ama kullanmadım.

Hiç muhattabım olmadı firma fakat o kadar övülüyordu ki zamanında. Yani bilemiyorum.

Belli olmuyor.

Hocam ben hiç ortasını görmedim ki, ya aşırı övüyorlar ya da nefret ediyorlar, ben şu an TT kullanıyorum ben memnun olan tarafım mesela, şu zamana kadar 4 kez en uzunu 3 ay olacak şekilde kesildi (işten anlamayan kazıcı ucubeler sağ olsun) ve ben hiç sorun yaşamadım.

Yok kanka değil dümdüz gelmediler, işim gücüm yok kötülemek için yalan söyleyecek değilim kullanmış olsam kötü hizmet alsam kötülerim ama kullanmadım.

Hocam ben hiç ortasını görmedim ki, ya aşırı övüyorlar ya da nefret ediyorlar, ben şu an TT kullanıyorum ben memnun olan tarafım mesela, şu zamana kadar 4 kez en uzunu 3 ay olacak şekilde kesildi (işten anlamayan kazıcı ucubeler sağ olsun) ve ben hiç sorun yaşamadım.

Ben de genel olarak yaşamadım aslında ara sıra kesilmeler oluyor ama genel olarak aldığım internet hızını veremiyor. Yavaşlık ve kesinti dışında gayet de güzel internettir.

Yeni konular

Geri
Yukarı