Türk Telekom internet kesiliyor

EmirhaaN

Hectopat
Yer
Bağcılar İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Yazılım Mühendisliği Öğrencisi
Sorun yaklaşık 2 ay önce başladı ve 2 dakikada 1 internetim kopmaya başladı. Ertesi gün Türk Telekom'u aradım sorun için kayıt oluşturduklarını söylediler ve sorun çözüldü. Bundan 2 ay sonra yani günümüzde 2 dakikada bir internetim kopmaya tekrar başladı. Türk Telekom'u aradığımda gelip baktıklarını iç hat ya da modemde sorun olduğunu söylediler ek ücret ile gelip bakabilirlermiş. Modemim daha 1 yıl oldu TD-W9970 ve oturduğum bina ise 10 yıllık eski çökük binalardan değil. Geçen sefer düzelen şey neden şimdi düzelmiyor 2 ay önce aradığımda 2 ay boyunca bu sorunu yaşamadım? Bunlara akıl sır erdiremiyorum. Yardımcı olacak arkadaşlar varsa nasıl bir yol izlemeliyim, nasıl Türk Telekom lanetinden kurtulabilirim? Şimdiden teşekkürler :)
modem değerlerim:

1611156387943.png

Çok ISS geçişi yaptım PC testi yaparken neredeyse tüm ISS'lerde durum aynı kopma sorunları yaşanıyor maalesef... Sıfırdan modem kurulumu yapın eğer sorun çözülmez ise teknik ekibin müdahale etmesini bekleyin.

Çok ISS geçişi yaptım PC testi yaparken neredeyse tüm ISS'lerde durum aynı kopma sorunları yaşanıyor maalesef... Sıfırdan modem kurulumu yapın eğer sorun çözülmez ise teknik ekibin müdahale etmesini bekleyin.

Teknik ekip müdahale etmiyor sadece gelip modeminizde sorun var mı bakalım diyorlar onun içinde ek ücret talep ediyorlar. Sıfırdan modem kurulumu için direkt arkadaki reset ile yapmayı deneyeceğim adaptöründe sorun olma olasılığı var mıdır?

Modem güç kesmediği sürece adaptörde sorun yoktur... Reset butonu ile yeniden kurulum yaptıktan sonra durumu gözlemleyin sorun modem kaynaklı olabilir Türk Telekom DSL modemler biraz kullanışsız maalesef.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu şekilde oluyor kesilmeler

Tekrar kurulum yaptınız mı?

Yapıp tekrar atacağım teşekkürler.
Yine kopma yaşadım
Sorunum devam etmekte yardımcı olabilecek birini bekliyorum.
Maximum İnternet Hızım Birden Düşüyor Sonrada İnternetim Gidiyor Örneğin Normalde 71000 iken 946 ya düşüyor

Son düzenleme:

Geri
Yukarı