Türk Telekom internet paketini değiştirdim ama hız aynı kaldı

XXA1000GELDİXX

Centipat
Daha fazla  
Çok hızlı bir internete ihtiyaç duymadığım için 2 sene önce 4 Mbps 40 GB'lik Türk Telekom internet bağlatmıştım. taahhüdü bitti paketi değiştirmem gerekti bende bugün 8 Mbps internet paketi bağlattım ama hız aynı kaldı, önceki paketimde 2-3 Mbps hız alıyordum bu pakette de aynı. Hat değerlerini koyuyorum çok anlamam ama anladığım kadarıyla bir sorun yok.

Screenshot_1.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Çok hızlı bir internete ihtiyaç duymadığım için 2 sene önce 4 Mbps 40 GB'lik Türk Telekom internet bağlatmıştım. taahhüdü bitti paketi değiştirmem gerekti bende bugün 8 Mbps internet paketi bağlattım ama hız aynı kaldı, önceki paketimde 2-3 Mbps hız alıyordum bu pakette de aynı. Hat değerlerini koyuyorum çok anlamam ama anladığım kadarıyla bir sorun yok.

Eki Görüntüle 581758
Buradan internet hız testi sonuçlarınızı ölçüp paylaşır mısınız?

8 Mbps intarnet alıyorsunuz sorun yok Speedtest gibi siteler bazen yanlış gösterebilir veya test yaparken arka planda indirme yapıyor olabilirsin veya evde başkası intarnetde indirme yapıyor olabilir.

Eki Görüntüle 581758
Sana zaten 8 Mbps tanımlamışlar. 3 çıkmasının sebepi bazen yanlış sonuç verebiliyor. Bu arada 8 Mbps'ye kaç TL ödüyorsunuz?

Buradan internet hız testi sonuçlarınızı ölçüp paylaşır mısınız?
Screenshot_2.png
Bu şekilde.
Kablo ile bilgisayara bağlayıp hız testini öyle yapın. Değerlerde sıkıntı yok.
Kablo ile bağlanıyorum zaten bilgisayardan.
Sana zaten 8 Mbps tanımlamışlar. 3 çıkmasının sebepi bazen yanlış sonuç verebiliyor. Bu arada 8 Mbps'ye kaç TL ödüyorsunuz?
60 TL ödüyorum. Biraz pahalı bence diğer internet sağlayıcılarına göre.
Steam'den indirme yaparken de 350-400 KB/s'yi geçmiyor.

Son düzenleme:
Aldığınız internetin sağlayıcısı ve diğerleri, afedersiniz şeref yoksunlarıdır, parayı basmadığınız sürece size asla 8Mbps internetin tamamını vermezler, bu, barajın kapak ile su arasındaki mesafe gibidir, hızı daima 8'de tutamazsınız. O, sınırdır, en fazla 8Mbps.

Geri
Yukarı