Türk Telekom internetimi kasıtlı olarak yavaşlattı

Tayfur77

Kilopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Notebook: Monster Tulpar T7 25.1.2

Desktop:CPU:İ7 3770 Motherboard:Afox IH61-ma5 GPU:Msi GTX 1050Tİ 4GB Areo Itx PSU:ATX-P350 RAM:2X HI-LEVEL 4GB DDR3 1333Mhz HDD:SEAGATE 500GB SSD:SANDİSK 120GB SSD:SAMSUNG 870 EVO 500 GB
Merhabalar Türk Telekom internetimi kasıtlı olarak yavaşlatıyor paketim 50Mbps altyapım destekliyor fakat ne kadar arasamda arızanız çözüldü diyiyor fakat hep aynı.

Değerler bu şekilde sizce ne yapmalıyım?

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (21).png
    Ekran Görüntüsü (21).png
    116,7 KB · Görüntüleme: 168
  • Ekran Görüntüsü (22).png
    Ekran Görüntüsü (22).png
    114,3 KB · Görüntüleme: 165
Bazı altyapılarda olabiliyor biz aradık müşteri hizmetlerini 32 MB'yi destekliyor dediler çıkınca net gitti 1 ay uğraştılar teknik servis geliyor desteklemiyor müşteri hizmetleri diyor destekliyor tekrar düşürdük 16 MB'ye zaten tam 16MB gelmiyor 12MB falan geliyor

Türk Telekom lanet bir firma. Hiçbir zaman laflarının arkasında durmuyorlar. 16Mbps internet paketim var lakin maximum 8 alıyorum. Arayıp söylüyorum test yapıyorum 11 çıkıyor hızı 1 hafta sonra tekrar 8'e çekiyorlar. Almayın aldırtmayın. 8Mbps internete 90 TL ödüyorum.

Bir de 1-2 yıl taahhüt var iptal edemiyorsun. Taahhütsüz fiyatı 216 TL imiş. Bana böyle söylendi firma tarafından.

Zamanında 45 de stabildi 35 düştü bir şey demedim 24 de düştü aradım 50 yaptılar şimdi 14 de kaldı elektrikçi çağırsam bakabilir mi?

Türk Telekom lanet bir firma. Hiçbir zaman laflarının arkasında durmuyorlar. 16Mbps internet paketim var lakin maximum 8 alıyorum. Arayıp söylüyorum test yapıyorum 11 çıkıyor hızı 1 hafta sonra tekrar 8'e çekiyorlar. Almayın aldırtmayın. 8Mbps internete 90 TL ödüyorum.

Şu an 14 Mbps'ye 120 TL ödüyorum.

Zamanında 45 de stabildi 35 düştü bir şey demedim 24 de düştü aradım 50 yaptılar şimdi 14 de kaldı elektrikçi çağırsam bakabilir mi?

Yetkililer tarafından yapılmış bir şey olabilir. Ama kablodanda kaynaklanıyor olabilir. Kablo yenileyin. Sonra düzelmezse müşteri hizmetleri ile görüşün ısrar edin biraz hakkınızı arayın. Ha bu arada modeminiz yeni mi?

Şu an 14 Mbps'ye 120 TL ödüyorum.

Sanki 50 Mbps internet veriyorlar aldıkları paralara bak.

Cevaplarınız için teşekkür ederim sorun SNR değeri düşükmüş TT'yi aradım eve gelip kontrol yapacaklar.

Geri
Yukarı