Türk Telekom İnternetin Yavaşlaması

sapocelo

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Türk Telekom 35 Mbits fiber internet kullanıyorum. Öğlenden akşama kadar internet sürekli yavaş. ( Ortalama 6-8 Mbits ) Türk Telekom' u aradığımda arıza kaydı yapıyorlar. Belli bir süre sonra internet düzeliyor ama ertesi gün her şey aynı, bu böyle tekrar ediyor. Gene kendilerini aradığımda arıza kaydına düşen notu okuyorlar. Alt yapı yoğunluğu olabilir diye. Daha internet bağlanalı 1 hafta oldu. Burada başka firmaların da altyapısı yok. Artık adamları aramaktan yılmaya başladım.

Sen daha yenisin. Ben 10 senedir kullanıyorum resmen adamı hayattan soğutur. Düşünün öyle bir firma.
Arıza kaydı veriyorum ilgilenen yok. İlgi desen hiç yok. Ocak ayında tarifem bitiyor TTNET ile yolları ayıracağım :D

Ben de herhangi bır sıkıntı yok ama Acces Point'te internet yavaş nedense. Direkt modemden bağlandığımda herhangi bir sorun olmuyor fakat TP-LİNK acces point kullanıyorum yeniden başlatıyor kendini falan.

TTNET pişmanlıktır, adamı delirtir, erken yaşlanmaya neden, olur sinir hastası yapar, moral bozar, depresyona sokar, gıcık eder ama ucuzdur, bu yüzden 10 evin 8'inde kullanılır.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı