Türk Telekom internette hız değerleri düşük

nasipte varsa

Hectopat
Merhaba, ben Türk Telekom 50 Mbps VDSL internet kullanıyorum. Ama benim aldığım değerler çok kötü. Bununla ilgili ne yapabilirim? Kablo değişikliği modem değişikliği vs. yapılır mı?

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    25,4 KB · Görüntüleme: 37
  • Adsız22.png
    Adsız22.png
    16,3 KB · Görüntüleme: 37
  • Adsız22222.png
    Adsız22222.png
    36,9 KB · Görüntüleme: 33
Merhaba, ben Türk Telekom 50 Mbps VDSL internet kullanıyorum. Ama benim aldığım değerler çok kötü. Bununla ilgili ne yapabilirim? Kablo değişikliği modem değişikliği vs. yapılır mı?

Bu firmalar aslında 50 Mbps değil de 50Mbps'e kadar destek sağladıkları için aldığınız değerler bence çok normal. Kendim Superonline'nın 500Mbps tarifesini kullanıyorum, Speedtest'te 700-800'e 100 civarları alıyorum bu konuda Superonline tercih edilmeli bence. Konuyla alakasız ancak bende TurkNet'ten geçmiştim ve Türk Telekom'un altyapısı berbat.

50 Mbps kesin alır diye bir şey yok ama arkadaşın hat zayıflaması çok yüksek iç tesisatını yenilemesi gerek.

Bu firmalar aslında 50 Mbps değil de 50Mbps'e kadar destek sağladıkları için aldığınız değerler bence çok normal. Kendim Superonline'nın 500Mbps tarifesini kullanıyorum, Speedtest'te 700-800'e 100 civarları alıyorum bu konuda Superonline tercih edilmeli bence. Konuyla alakasız ancak bende TurkNet'ten geçmiştim ve Türk Telekom'un altyapısı berbat.

Merhaba konuyu hortlatıyorum ama sen bilgili birine benziyosun bir sorum olacak benim internetim gördüğün gibi sorguladığımda 50 Mbps alabiliyorum gözüküyor ama Türk Telekom'u aradığımda sizin altyapınız yok 24 alabilirsiniz diyor bu 50'yi satan da onlar bana başkasımı sattı anlamıyorum ve benim civardaki evlerde 100 Mbps alan var çok uzakta değil 85 alan 95 alanda var onlar alıyorda ben niye alamıyorum.

Onlar başka saha dolabindan hizmet alıyordur vdslmi kullanıyorsun.

Dolaba 20 metre yakın olanla benim suçum ne o 100 alabiliyorda ben niye alamıyorum verdikleri hizmet bu kadar işte Allah belalarını versin.

Hat degerlerini atar misiniz bir internetten nasıl bakilacagina bakabilirsiniz.

Konunun başında var hat değerleri attım.

Yeni konular

Geri
Yukarı