Türk Telekom ISS alınır mı?

Tommy Vercetti

Hectopat
Daha fazla  
Bu interneti kullananlar veya daha önceden kullanmış olanlar lütfen cevap yazın bu interneti alınca 2 yıl boyunca kullanmak zorunda kalacağım.
Bu internetin kotası bitince internet kesiliyor mu yavaşlıyor mu? Yavaşlarsa ne kadar yavaşlar?
Bu internette CS:GO'da kaç ping alırım şimdi çok yüksek alıyorum en büyük değiştirme sebebim bu 90 altı yeterli.
Mesela 60 GB'yi geçtiğimizde biraz daha fiyat çıkmaz değil mi?
Ücretsiz kurulum indirimli modem diyor modem ortalama kaç TL'dir?
Bu interneti kullanmadıysanız bile tahminleriniz varsa lütfen mesaj yazın.

ISS: İnternetsiz Ev Kalmasın Kampanyası > Kampanyalar > Bireysel > Evde İnternet > Türk Telekom

Bu interneti kullananlar veya daha önceden kullanmış olanlar lütfen cevap yazın bu interneti alınca 2 yıl boyunca kullanmak zorunda kalacağım.
Bu internetin kotası bitince internet kesiliyor mu yavaşlıyor mu? Yavaşlarsa ne kadar yavaşlar?
Bu internette CS:GO'da kaç ping alırım şimdi çok yüksek alıyorum en büyük değiştirme sebebim bu 90 altı yeterli.
Mesela 60 GB'yi geçtiğimizde biraz daha fiyat çıkmaz değil mi?
Ücretsiz kurulum indirimli modem diyor modem ortalama kaç TL'dir?
Bu interneti kullanmadıysanız bile tahminleriniz varsa lütfen mesaj yazın.

ISS: İnternetsiz Ev Kalmasın Kampanyası > Kampanyalar > Bireysel > Evde İnternet > Türk Telekom

Ben altyapısı olmayan bir yerde Türk Telekom kullanıyorum. Pingden yana sıkıntım yok. Kimse YouTube veya Netflix izlemiyorsa 85'in altında ping alıyorum. Ama yükleme hızı çok düşük.

Hocam bütçenizi arttırma şansınız yok mu? 4 Mbps çok düşük bir değer.

Bulunduğum yerde Türk Telekom dışında altyapı yok o yüzden başka alamıyorum.
Asılanda 4 Mbps yeter şimdi internet 1.5 2 Mbps.
Kota durumunu anlamadım nasıl?
TürkNet’e bakabilirsin.
Malesef türk telekom dışında altyapı yok.
TürkNet’e bakabilirsin.
Kota durumunu biliyorsan açıklayabilir misin?

@Tommy Vercetti Türk Telekom altyapısını başka ISS'lerde kullanabiliyor(bkz: TürkNet, Millenicom) onlara bakınız.

Bizim eve daha önce Türk Telekom internet yapılmadı airfiber gibi bir şey kullanıyoruz ama tüm komşularımzda altyapı var NetSpeed yapılır mı?
Eğer bütçenizi biraz daha arttırabiliyorsanız kesinlikle Netspeed'e bakın derim. Merak etmeyin Türk Telekom altyapısını kullanıyor.
Bizim eve daha önce Türk Telekom internet yapılmadı airfiber gibi bir şey kullanıyoruz ama tüm komşularımzda altyapı var NetSpeed yapılır mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı