Türk Telekom modemi yerine modem önerisi

• Konuyu başlatan 3x3
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 30
  • Görüntüleme 820

3x3

Decapat
Daha fazla  
Selam millet sonunda 1K MB hızında altyapım aktif oldu ve 24 ay taahhütlü 500 MB hızında sözleşme yapacaktım fakat 55 lira aylık modem ücretini de ödeyeceğimi öğrendim. Modem kirası vermek yerine kendim modem alsam ve kuruluma gelen ekiplere kendi modemimi versem olur mu? Ayrıca eğer böyle oluyorsa altyapıma uygun modem de önerebilir misiniz?

Önce o almayı kabul ettiğiniz modemi istemediğinizi ve o modemi almamanın mümkün olup olmadığını bir öğrenin.

Önce o almayı kabul ettiğiniz modemi istemediğinizi ve o modemi almamanın mümkün olup olmadığını bir öğrenin.
Aradım bu modem fiber paketlerde zorunluluk diyorlar ve özel bi modem falan diyorlar. Saçmalık. Turknet neden 100mb üstü hız veremiyor ki Türk Telekom altyapısında anlamış değilim. Boşu boşuna 18 ay boyunca 55 lira modem ücreti ödemek istemiyorum. 100mb hızda düşük benim için. 😑

Aradım bu modem fiber paketlerde zorunluluk diyorlar ve özel bir modem falan diyorlar. Saçmalık. TurkNet neden 100 MB üstü hız veremiyor ki Türk Telekom altyapısında anlamış değilim. Boşu boşuna 18 ay boyunca 55 lira modem ücreti ödemek istemiyorum. 100 MB hızda düşük benim için. 😑

Kablonet kullanabilirsiniz. 1000 Mbps hız veriyor Türk Telekom altyapısında. Onlar da 20 lira modem ücreti alıyor ama hem paketler Türk Telekom'dan daha ucuz hem de 55 yerine 20 lira oluyor modem ücreti.

Kablonet kullanabilirsiniz. 1000 Mbps hız veriyor Türk Telekom altyapısında. Onlar da 20 lira modem ücreti alıyor ama hem paketler Türk Telekom'dan daha ucuz hem de 55 yerine 20 lira oluyor modem ücreti.
Kablonetin Türk Telekom altyapısından hizmet verdiğini bilmiyordum. Bakacağım teşekkürler.

Kablonetin Türk Telekom altyapısından hizmet verdiğini bilmiyordum. Bakacağım teşekkürler.
Türk telekom altyapısında 1 gbps hızı kablonetten almanızı önermem. Bir sorun yaşadığınızda çözülmesi daha zor olur. Türk telekomdan alın gitsin.

Max 100mb hız veriyor sanırım kablonet. Arayüzleri çok değişik pek anlamadım bakar mısınız rica etsem?

Türk telekom altyapısında 1 gbps hızı kablonetten almanızı önermem. Bir sorun yaşadığınızda çözülmesi daha zor olur. Türk telekomdan alın gitsin.
Öyle yapacağım gibi. Ayrıca fiber kampanyalarında %25 engelli indirimi var mı acaba Türk Telekom'da ?

Dosya Ekleri

• Screenshot_2023-09-25-19-07-15-265_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2023-09-25-19-07-15-265_com.android.chrome.jpg
    55 KB · Görüntüleme: 19
Bu bilgiden emin misiniz? Ben sitelerinden adres sorguladığımda TT FTTH altyapısı olmasına rağmen maksimum 100 mbps alabilirsiniz yazıyor. (Çünkü DOCSIS altyapısı var) 1000 mbps paketleri de haliyle çıkmıyor.

Bu bilgiden emin misiniz? Ben sitelerinden adres sorguladığımda TT FTTH altyapısı olmasına rağmen maksimum 100 mbps alabilirsiniz yazıyor. (Çünkü DOCSIS altyapısı var) 1000 mbps paketleri de haliyle çıkmıyor.
Dediğin gibi max 100mb oluyor kablonetde. Ayrıca Türk Telekom fiber tarifelerde engelli indirimi yapıyormuş. Herkese teşekkürler. Aylık 419 liraya denk geliyor indirimlerle.

Yeni konular

Geri
Yukarı